ЛАЗЕРНЕ ВИДАЛЕННЯ ТАТУЮВАНЬ КИЇВ

23.02.2016 04:49


Так буває, що нанесена татуїровка, яка подобалася ще пару років тому стала нецікавою, набридла, і за неї навіть стало соромно. Ви перестали ходити на пляж, в сауну, незручно оголятися на прийомі у лікаря. Фахівці тату-студії «Ink Heart» використовуючи лазерне видалення татуювань допоможуть вирішити цю проблему. Детальніше дивіться "лазерное удаление татуировок"
До недавнього часу всі способи видалення татуювань залишали шрами зі слідами барвника на шкірі. Як тільки не намагалися вивести тату, випалювали сигаретами, зрізали, поливали рідким азотом, пересаджували шкіру, прали абразивами і впливали концентрованою кислотою. Такі операції були болючі і не ефективні. Але сучасні технології остаточно змінили думку про те, що татуювання це назавжди. Якщо необхідно видалити зайвий малюнок на тілі, то лазерне видалення татуювань Київ в студії «Ink Heart» буде оптимальним рішенням.
Багато хто помилково вважає, що лазерне видалення тату засноване на технології випалювання вогнем забарвлених ділянок шкіри і залишає шрами. Але це не так. Обробка клітин з барвником пігментом лазером заснована на абсолютно інших фізичних законах.
Видалення тату Київ
Випромінювання впливає на молекули фарби, руйнуючи їх структуру. Довжина хвилі лазера налаштовується під різні кольори і типи барвника. Для руйнування темних пігментів використовується випромінювання з довжиною хвилі 1064 нм, кольорові ділянки видаляються опроміненням 532 нм. Фарбувальний пігмент розбивається на осколки і клітини шкіри мають природні відтінки. Для того щоб відновити натуральний колір шкіри необхідно пройти кілька сеансів. Все залежить від щільності впровадженої фарби і площі її нанесення. Дрібні залишки пігменту виводяться лімфою протягом 20 - 30 днів. Якщо після цього терміну залишилися сліди фарби, то видалення тату Київ в студії «Ink Heart» .Необхідно повторити. Зверніть увагу на "лазерное удаление татуажа"
Не потрібно боятися лазерного впливу на шкіру. Хворобливість процесу видалення татуювання набагато нижче, ніж її нанесення. В умовах тату-студії «Ink Heart» лазерне видалення татуажу відбувається максимально коректно, гігієнічно і безпечно. Власники татуювань з некоректними малюнками часто соромляться показати їх навіть фахівцеві. Немає потреби турбується про конфіденційність, це суворе правило в студії «Ink Heart». Але самі подумайте, що гірше, довіриться одному спеціалісту і вільно проводити час на курорті, в сауні або тренажерному залі, або нікому не довіряти і ховатися.

comments powered by HyperComments

Последние