ВІДПОЧИНОК НА БЕРЕЗІ МОРЯ

23.02.2016 03:17

Відпочинок в Криму - це один з найкращих варіантів для суміщення пляжного відпочинку з історичними екскурсіями або активним туризмом.

Ціни на відпочинок у Криму дуже демократичні, а вибір місць розміщення величезний! Від приватних пансіонатів до готелів високого рівня. Відпочинок в Криму біля моря - це, в першу чергу, курорти Феодосія, Ялта, Гурзуф, Алушта, Судак, Керч, Євпаторія і Алупка. Пляжі в Криму бувають галькові і піщані, що прекрасно підходить для відпочинку в Криму з дітьми. Детальніше дивіться тут туры в крым с авиаперелетом из москвы

Опис туру, програма
Маршрут туру: Сімферополь - Євпаторія - Севастополь - Балаклава - Алупка - Місхор - Лівадія - Ялта - Гурзуф - Судак - Новий Світ - Коктебель - Феодосія - Сімферополь

Маршрут туру - кільцевої. Починається в центрі Криму - Сімферополі, який називають "збирачем усіх доріг", веде на захід, до Євпаторії - перехрестя культур, потім на південний захід. Зупинка в легендарному Севастополі. Продовження туру - по Південному березі через Ялту і Алушту на схід в Судак і в Феодосію. За "шовковому шляху" зі сходу повернення до Сімферополя.

У вартість входить
Проживання, харчування за програмою, транспортне обслуговування, послуги екскурсовода, туристичний збір, вхідні квитки (окрім факультативних відвідувань).
можливі доплати
Переїзд до Криму, додаткові екскурсії (відвідання за бажанням).
Ціни на додаткові екскурсії є попередніми і можуть змінюватися протягом сезону.
знижки
Дітям до 12 років на осн. місце - 10%, на доп. місце - 20%.
важливо
Турфірма залишає за собою право зміни порядку проведення екскурсій, а також заміни їх на рівноцінні при збереженні загального обсягу екскурсійної програми.
діти
Увага
Туристи, які прибули після призначеного часу, добираються до місця перебування автобуса з групою самостійно.
Корисні поради
При відвідуванні деяких діючих монастирів і храмів жінкам не рекомендується входити на територію в брюках або шортах і без головного убору.
Документи в поїздку
Путівка, паспорт (чинний загальногромадянський або закордонний паспорт; на дитину до 14 років - свідоцтво про народження з вкладишем про громадянство;
а також рекомендується мати при собі довіреність від одного з батьків на супроводжуючого, якщо дитина їде без батьків), поліс ОМС, додатково - поліс медичного страхування (за бажанням).

comments powered by HyperComments

Последние