СИРІЙСЬКА ОПОЗИЦІЯ НАЗВАЛА УМОВИ, ЗА ЯКИХ ГОТОВА ДОТРИМУВАТИСЯ РЕЖИМУ ПЕРЕМИР'Я З 27 ЛЮТОГО

23.02.2016 17:03

Сирійська опозиція повідомила, що приймає угоду про перемир'я анонсовану США і Росією, за умови дотримання низки гуманітарних вимог, передає агентство AFP.

Зазначається, що заява Високого комітету надійшла через годину після того, як Москва і Вашингтон оголосили про початок перемир'я з 27 лютого.

"Після того як координатор Високого комітету Ріяд Хіджаб отримав результати переговорів опозиційних груп з усього фронту, ми згодні дати позитивну відповідь на міжнародні зусилля з досягнення перемир'я", - цитує агентство заяву комітету.

У той же час опозиція висунула ряд вимог: зняття облоги, свобода ув'язненим опозиціонерам, припинення бомбардувань цивільного населення та доставка гуманітарної допомоги.

У той же час, Ріяд Хіджаб сказав, що він не покладає великих надій на те, що Сирійський режим і "чужі" "будуть готові припинити свої ворожі дії".

Нагадаємо, Росія і США домовилися про режим припинення вогню в Сирії, який почне діяти з 27 лютого. Відзначається, що перемир'я не буде поширюватися на терористичні угрупування "Ісламська держава" і пов'язану з Аль-Каїдою "Джебхат ан-Нусру".

comments powered by HyperComments

Последние