ПОРОШЕНКО ПІДПИСАВ ЗАКОН ПРО ПОСИЛЕННЯ СОЦЗАХИСТУ ДІТЕЙ-ПЕРЕСЕЛЕНЦІВ

22.02.2016 15:59

Президент України Петро Порошенко підписав закон про посилення соцзахисту дітей-переселенців. Інформація про це розміщена на сторінці глави держави в Twitter і на сторінці законопроекту № 2254 на сайті Верховної Ради.

Підписав Закон щодо посилення соціального захисту дітей та підтримки сімей з дітьми

Так, законом визначено обов'язки місцевих органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування щодо захисту прав безпритульних дітей, введена нова форма влаштування дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах, у сім'ю патронатного вихователя.


Крім того, в закон "Про охорону дитинства" додаються положення щодо визначення терміна "забезпечення найкращих інтересів дитини" як дій і рішень, які спрямовані на задоволення індивідуальних потреб дитини відповідно до її віку, статі, стану здоров'я, особливостей розвитку, життєвого досвіду, родинної, культурної та етнічної приналежності і враховують думку дитини, якщо вона досягла такого віку та рівня розвитку, що може її висловити.

Також внесено зміни, якими держава зобов'язує розшукувати і повертати в Україну всіх дітей, незаконно вивезених за межі країни у зв'язку з військовими діями.

Нагадаємо, даний законопроект був прийнятий парламентом 26 січня.

Зазначимо, влітку 2014 року тільки з одного дитячого будинку Луганській обл. в РФ вивезли 91 дитину-громадяна України.

comments powered by HyperComments

Последние