РОСІЯ І ПОЛЬЩА ПРОДОВЖИЛИ ДОЗВІЛ НА ВАНТАЖОПЕРЕВЕЗЕННЯ

22.02.2016 09:20

Росія і Польща домовилися продовжити перехідний період для вантажоперевезень за спеціальними дозволами до 15 квітня.
Про це 19 лютого повідомляє ТАРС з посиланням на заступника міністра інфраструктури і будівництва Польщі Єжи Шміта.

Шміт розповів, що 18 лютого експерти Росії і Польщі провели переговори. Вони домовилися ввести спеціальні дозволи на проїзд на період до 15 квітня. Водіям вантажних автомобілів потрібно буде отримати документи на транзит.

Сьогодні, 19 лютого, пройде черговий раунд переговорів. Єжи Шміт зазначив, що Польща має намір зберегти всі умови, які дають можливість нормально існувати на російському ринку перевізникам країни.

«Те, що було в минулому році, може призвести до зникнення 85% польського транспорту з ринку РФ. Сьогодні ми продовжимо переговори, які важливі не тільки для транспорту, але і для всієї економіки Росії і Польщі. Ми повинні зустрітися, і чи буде рішення прийнято сьогодні або доведеться ще раунд проводити, це залежить від двох сторін», - сказав він.

Нагадаємо, автоперевезення між Росією і Польщею були припинені через те, що термін дії угод не продовжили. Відповідно з 1 лютого російські та польські вантажівки не можуть перетинати кордони двох країн. Сторони не змогли узгодити квоти дозволів на проїзд. Росія і Польща щорічно погоджують дозволи на двосторонні транзитні перевезення.

comments powered by HyperComments