СВІТОВИЙ БАНК ВИДІЛИВ 150 МЛН ДОЛАРІВ ДЛЯ ДОПОМОГИ КРАЇНАМ, ЯКІ ПОСТРАЖДАЛИ ВІД ВІРУСУ ЗІКА

19.02.2016 16:24

В цілях надання підтримки країнам Латинської Америки і Карибського басейну, постраждалим від розповсюдження вірусу Зіка, Світовий банк виділяє 150 мільйонів доларів на надання допомоги. Як повідомляє прес-служба міжнародної фінансової організації, кошти підуть на проведення медичних і профілактичних заходів у регіоні.

"У разі необхідності додаткового фінансування група Світового банку готова розширити свою підтримку", - уточнюється в повідомленні.

За попередніми прогнозами Світового банку, який опублікував свої оцінки, збитки, завдані країнам Латинської Америки і Карибського басейну епідемією вірусу Зіка, буде відносно невеликими і складе в 2016 році 3,5 млрд доларів або 0,06% сукупного ВВП.


Нагадаємо, 1 лютого Всесвітня організація охорони здоров'я (ВООЗ) оголосила вірус Зіка загрозою світового масштабу.

Лихоманка Зіка - гостра інфекційна хвороба мавп, яка іноді передається людині через комарів і характеризується лихоманкою з доброякісним перебігом. Вірус найбільш небезпечний для вагітних жінок, так як викликає у плода мікроцефалію з потенційно тяжкими ураженнями мозку.


Раніше повідомлялося про те, що індійська компанія Bharat Biotech заявила про розробку перших вакцин проти вірусу Зіка. В той же час. з'явилася інформація про те, що житель Китаю, який першим в країні заразився лихоманкою Зіку, одужав і виписаний з лікарні.

comments powered by HyperComments

Последние