ДВОЄ КАНДИДАТІВ ВІДМОВИЛИСЯ ВІД УЧАСТІ В ПРЕЗИДЕНТСЬКИХ ВИБОРАХ У США

11.02.2016 19:20

Кандидати в президенти США від Республіканської партії Карлі Фіоріна і Кріс Крісті заявили про те, що знімають свої кандидатури з виборів президента.

У своєму зверненні до виборців Карлі Фиорини зазначила, що продовжить подорожувати по країні і спілкуватися з американцями, незважаючи на своє рішення припинити боротьбу.

"Я говорила під час всієї цієї кампанії, що не буду сидіти і не буду мовчати, і не збираюся починати робити це зараз. Зупиняючи свою участь в перегонах сьогодні, я продовжу подорожувати по цій країні і боротися за американців, які не хочуть мирятися з нинішнім станом речей і статусом-кво, що більше не працює на них", - заявила вона.

Про своє рішення припинити участь у виборах також заявив губернатор Нью-Джерсі Кріс Крісті.

Як повідомляє ВВС, таке рішення він прийняв після праймеріз у Нью-Гемпширі, на яких зазнав поразки.

"У президентських перегонах я намагався боротися за те, у що вірю: що важливо говорити як на духу, важливий досвід, важлива компетенція, і що все це буде мати значення для лідера нашої нації", - заявив Крісті.

Наступні праймеріз відбудуться 20 лютого, а вибори президента США пройдуть 8 листопада 2016 року.

Нагадаємо, на попередніх виборах у штаті Айова у республіканців здобув перемогу сенатор від штату Техас Тед Круз, у демократів найбільше голосів набрала Хілларі Клінтон.

comments powered by HyperComments

Последние