ПРЕМ'ЄР-МІНІСТР ТУРЕЧЧИНИ ЗВИНУВАТИВ ООН І США В ЛИЦЕМІРСТВІ

11.02.2016 17:53

Прем'єр-міністр Туреччини Ахмет Давутоглу звинуватив ряд чиновників ООН та США у використанні подвійних стандартів: за словами політика, функціонери не звинувачують Росію у створенні потоку біженців бомбардуваннями, але вимагають від Туреччини відкриття кордонів для мігрантів.

"Деякі кола і пальцем не поведуть, щоб зупинити сирійську кризу. Російські бомбардування провокують ці потоки біженців, і ніхто не насмілюється сказати росіянам, що вони зобов'язані припинити", - запевнив Давутоглу.

У понеділок турецький президент Реджеп Тайіп Ердоган заявив, що США проливають "море крові" в регіоні, підтримуючи сирійських курдів, яких в Анкарі вважають терористами, передає Російська служба ВВС.


США і ряд інших членів ООН вважають сирійських курдів однією з найважливіших сил, здатних боротися з екстремістським угрупованням "Ісламська держава".

Анкара стверджує, що їй потрібні гроші, щоб надати допомогу 2,5 млн сирійських біженців, які вже прибули до Туреччини, щоб покращити їхні умови життя і дозволити їм залишитися в країні.

comments powered by HyperComments