ІДЕНТИФІКОВАНІ ВСІ КОЛИШНІ БІЙЦІ "ЧОРНОЇ РОТИ" КИЇВСЬКОГО "БЕРКУТУ"

11.02.2016 17:25

На сьогодні ідентифіковані всі колишні бійці “чорної роти” київського “Беркуту”, які розстрілювали активістів Майдану 20 лютого 2014 року і наразі переховуються в окупованому Криму чи в Росії. Про таке в ефірі “5 каналу” повідомив адвокат родин “Небесної сотні” Маркіян Галабала, передає УНН.
“Абсолютно всі особи, які були зі складу цієї „чорної роти“ „беркутівців“, власне наголошую — це київський „Беркут“ був, це не були приїжджі... Вони і застосовували неправомірно вогнепальну зброю проти протестувальників”, — заявив М.Галабала.
Адвокат наголошує на тому, що: “більшість втекли до Росії або до Криму і вони уникають переслідування правоохоронних органів України. І прикро те, що ці особи були затримані відразу після подій Майдану нашими правоохоронними органами, але разом з тим їх відпустили з невідомо яких причин”.
Довідка УНН: “Беркут” — розформований підрозділ міліції особливого призначення при обласних МВС України. Був відповідальний за дотримання громадської безпеки, боротьбу з організованою злочинністю.
За основу геральдичної символіки та назви даного утворення силових структур узято хижого птаха беркута.

comments powered by HyperComments

Последние