ЛАНЦЮГИ КРУГЛІ ТА ВАНТАЖНІ В КИЄВІ І УКРАЇНІ

11.02.2016 03:43


Круглозвенні ланцюга є найбільш відомими і широко використовуваними. Вони є послідовно з'єднані круглі ланки, як правило, виконані зі сталі і різних сплавів. Ланцюг металева застосовується скрізь, де необхідно надійне, але при цьому гнучке кріплення або фіксація. Найбільш поширеною сферою використання сталевих ланцюгів є виконання вантажопідйомних робіт на різних промислових підприємствах, в машино- і суднобудуванні, в сільському господарств і т.д. Це пряме призначення даного вироби, але круглозвенні ланцюга можна часто зустріти і в якості декоративного елемента, в тому числі і в складі огорож. Компанія «Таурус-2000» пропонує ланцюги круглозвенні будь-якого виду і призначення по найбільш оптимальною, доступною ціною. Детальніше дивіться " http://www.taurus-2000.com.ua/catalog/tsepi ".

Розрізняють декілька видів ланцюгів по типу, розміру кілець, а також по конструкційним особливостям, виходячи з призначення.

Класичними вважаються ланцюга вантажні круглозвенні, які використовуються в різних сферах промисловості і в побуті. Вони, в свою чергу, відрізняються по довжині кілець: випускають ланцюга з короткими, середніми і довгими ланками. У нашому каталозі ланцюг круглозвенная представлена у великому асортименті з різних матеріалів і в широкому спектрі діаметрів кільця.

Короткозвенние ланцюга здатні витримувати суттєві навантаження, завдяки оптимальному співвідношенню товщини кільця до його величини. З цієї причини, навіть при малому діаметрі кільця, круглозвенная сталева ланцюг, купити яку Ви можете у нашій компанії, здатна витримувати досить великі зусилля на вигин і розрив.

Довголанкові ланцюга мають овальну форму ланок, що робить її більш гнучкою. Це дозволяє її використовувати для більш широких цілей. Наприклад, її можна використовувати для закріплення важких вантажів під час перевезення.

Промислові круглозвенні ланцюга відрізняються підвищеною міцністю за рахунок використання легованої сталі - ці ланцюги використовуються для переміщення вантажів. Вони відрізняються характеристиками використовуваного сплаву, кроком ланок, діаметром прутка, що призводить до різниці в показниках граничного подовження і граничного зусилля на розрив.

А ось для побутових цілей підходять і м'якші сплави. Такі оцинковані ланцюга носять назви ланцюгів круглоланкових загального призначення і можуть обмежено застосовуватися і в підйомних механізмах, наприклад, в лебідках.

У нас ви можете купити ланцюг для вантажних робіт, а також вироби для побутових або декоративних цілей, сантехнічні та кулькові ланцюга. Детальніше ознайомитися з пропонованою продукцією, а також з індивідуальними характеристиками кожного виробу ви можете в нашому каталозі.

Ціна ланцюга визначається цілою низкою чинників: якістю металу, товщиною дроту, конструктивними особливостями. Всі запропоновані нашою компанією ланцюги круглозвенні виготовлені з чіткою відповідністю чинним нормам і DINам.

кщо ви бажаєте забезпечити абсолютну безпеку виконання будь-яких вантажопідйомних робіт або зробити, встановити естетично привабливе огорожу - в каталозі нашої компанії «Таурус-2000» завжди знайдете оптимальний варіант ланцюга круглозвенной за вигідною ціною.

comments powered by HyperComments

Последние