РЕКЛАМА В ІНТЕРНЕТІ

11.02.2016 01:14

Просування сайту за фіксованою ціною і з оплатою за результат.


Після аналізу вашої сфери діяльності, ми підберемо правильні словосполучення для просування (це ті словосполучення, які будуть приносити вам потенційних клієнтів, в середньому список просуваються запитів налічує 50-150 словосполучень) і уклавши договір, ви вносите на свій клієнтський рахунок депозит. Детальніше дивіться в на головній сторінці нашого сайту .

Як правило, через 2-4 місяці сайт виходить в ТОП-10 по 20-50% словосполучень. Списання проводиться щодня і лише за ті словосполучення, які перебували на першій сторінці пошукових систем в минулу добу. І ніяких прихованих платежів і абонентської плати!

Якщо за шість місяців ваш депозит не буде витрачений хоча б на третину, ми повернемо його вам в повному обсязі. Ви отримуєте або результат, або свої гроші назад. Зверніть увагу на посилання.


Поширені запитання.
1. Чи можна просунути сайт за 1 місяць?
Ні. У розрахунок не приймаються занадто низькочастотні словосполучення і словосполучення, які не можуть принести вам потенційних клієнтів. Якщо говорять зворотне, то просто-напросто брешуть. Не витрачайте гроші - краще вкладіть гроші в директ рекламу.
2. Чи даєте ви 100% гарантії?
Ні. Ми не продаємо позиції в пошукових системах. Ми робимо все можливе щоб ваш сайт був краще, ніж інші і знаходився в пошукових системах вище за інших. Якщо вам кажуть про 100% гарантії виведення сайту в топ-10 - читайте уважно договір!
3. Чи можна у вас просуватися тільки по 3-5 словосполученнями?
Просування - це комплексний підхід до розвитку сайту. Розкручувати сайт по декількох словосполученням неправильно. Для нових сайтів потрібно вибирати як мінімум 30-50 словосполучень для просування.
4. Чому у вас вартість просування нижче ніж у інших? Ви напевно просуваєте гірше, ніж інші?
У нас немає настирливих, "грамотних" менеджерів з продажу, які продають послугу дорожче, ніж вона коштує.
5. У вас є відгуки клієнтів?
"Намалювати" відгуки - не проблема. Середній час співпраці з клієнтом більше 2 років - на наш погляд це найкращий показник довіри клієнта до нас.

comments powered by HyperComments

Последние