В ЭТИ САМЫЕ МИНУТЫ НА ЗАПАДНОЙ ОКРАИНЕ ДОНЕЦКА ИДЕТ БОЕСТОЛКНОВЕНИЕ.

11.02.2016 10:57

НАТО збільшує військові можливості в чорноморському регіоні. Про це заявив генсек НАТО Єнс Столтенберг після прибуття на зустріч міністрів оборони НАТО, повідомляє "ТАСС".
"НАТО вже посилило свою морську присутність в Чорному морі, включаючи військово-морські сили і спостереження з літаків-радарів AWACS, які перебувають у Румунії, Болгарії та Туреччині. Ми постійно спостерігаємо за ситуацією в Чорному морі й адаптуємося, збільшуючи наші військові можливості, а також можливості ведення розвідки і перекидання підкріплень у цей регіон", - сказав він.

За його словами, НАТО активно співпрацює з Грузією, що має велике значення для відповіді на виклики безпеки НАТО в Чорному морі.


Напередодні Столтенберг анонсував, що 10 лютого буде прийнято рішення про збільшення присутності в східній частині Європи.


Також повідомлялося, що Білий дім має намір збільшити розгортання озброєння і техніки в країнах НАТО у Центральній та Східній Європі, підвищивши військові витрати у 2017 році в 4 рази - до 3,4 млрд доларів.

comments powered by HyperComments

Последние