БУДІВЛЮ ЛУК'ЯНІВСЬКОГО СІЗО ВИСТАВЛЯЮТЬ НА ПРОДАЖ

10.02.2016 11:38

Будівлю Лук'янівського слідчого ізолятора в Києві буде виставлено на продаж.

 

Про це заявляє перший заступник міністра юстиції України Наталія Савостьянова на засіданні спільної колегії МВС та Міністерства юстиції, передає «Інтерфакс-Україна».

Вона пояснила, що інвестор має побудувати новий слідчий ізолятор за межами міста в обмін на територію під Лук'янівським СІЗО.

У свою чергу, член колегії МВС, народний депутат Антон Геращенко повідомив у Facebook, що «новий комфортабельний слідчий ізолятор» повинен бути побудований інвестором в районі Київської окружної дороги.

«Такі ж новації мають поступово реалізуватися і в інших обласних центрах, де СІЗО не відповідають умовам утримання підслідних Європейським нормам. Після реалізації такого проекту в Києві з Лук'янівським СІЗО, такі проекти будуть реалізовані в Харкові та Львові, а потім й у всіх інших місцях, де це необхідно", – додав Геращенко.

Слід додати, що на цій колегії Арсеній Яценюк заявив, що Лук'янівський слідчий ізолятор у Києві повинен бути закритий і назвав його «системою знущання над громадянином, по відношенню до якого ще немає судового вироку».

Нагадаємо, що кількість ізоляторів тимчасового тримання в Україні скоротили із 380 до 144.

comments powered by HyperComments

Последние