ЯКИМИ БУВАЮТЬ ОПАЛЮВАЛЬНІ ПЕЧІ ДЛЯ ДОМУ

10.02.2016 02:04

 

Печі ще здавна використовували як засіб опалення приміщень і приготування їжі. Сьогодні, коли ціна на газ виросла в рази, опалювальні печі на дровах повертаються на свої колишні позиції. З'явилося безліч моделей від різних виробників, виготовлених за різними технологіями.
Сучасні печі найчастіше виконуються із сталі або чавуну. Чавунні характеризуються ефективністю, великою тепловіддачею і економічністю (до 8 годин роботи на 1 закладці дров). Сталеві пристрої так само є хорошим, ефективним і не менш економічним варіантом опалення будинку. Вони мають невелику масу і не вимагають окремого фундаменту. Детальніше дивіться в розділі "отопительные печи" .
Залежно від призначення печі бувають:
опалювальні;
опалювально-варильні;
печі каміни.
Камінні печі забезпечать опалення приміщення при мінімальних витратах на паливо і якщо додати до цього прекрасний зовнішній вигляд - ви отримаєте ідеальне рішення - опалювальні печі каміни для дачі та будинки. За принципом дії грубки на дровах поділяють на звичайні та тривалого горіння. Опалювальні печі тривалого горіння мають можливість регулювати процес горіння дров за допомогою припливу повітря.
У нашому магазині ви можете купити дров'яні опалювально-варильні печі, печі каміни і буржуйки. Наші консультанти дадуть відповідь на всі ваші питання і допоможуть правильно вибрати опалювальну піч для будинку.

comments powered by HyperComments

Последние