ДО АФРИКИ ВИРУШИЛИ ЗІ ЛЬВІВЩИНИ МИРОТВОРЦІ

10.02.2016 15:23

Урочистості з нагоди відправки військовослужбовців чергової 6-ї ротації 18-го окремого вертолітного загону Збройних Сил України стабілізаційної місії ООН у Демократичній Республіці Конго пройшли на базі 16-ї окремої бригади армійської авіації Сухопутних військ ЗСУ.

«На Львівщині урочисто відправили чергову ротацію українських миротворців до Демократичної Республіки Конго», – повідомив сьогодні, 9 лютого, майор Віктор Ануфрієв з Регіонального медіа-центру міністерства оборони України, який також розповів подробиці:

«На базі 16-ї окремої бригади армійської авіації Сухопутних військ Збройних Сил України, яка дислокується на Львівщині відбулись урочистості з нагоди відправки військовослужбовців чергової 6-ї ротації 18-го окремого вертолітного загону Збройних Сил України стабілізаційної місії ООН у Демократичній Республіці Конго. Майже 250 українських миротворців протягом року виконуватимуть різноманітні завдання зі стабілізації у далекій африканській країні.

Начальник армійської авіації командування Сухопутних військ Збройних Сил України, генерал-майор Валентин Пістрюга, побажав воїнам мужньо та професійно виконувати свій професійний обов’язок на африканському континенті. Він також зазначив: «У Демократичній Республіці Конго й надалі триває війна між різними банд формуваннями. Тому наші льотчики та особовий склад українського контингенту практично щодня наражатимуться на небезпеку. Проте у всіх військовослужбовців є досвід участі в різних миротворчих місіях, а головне – вони брали участь в антитерористичній операції на Донбасі».

Варто додати, що усі військовослужбовці 6-ї ротації впродовж трьох тижнів успішно пройшли бойове злагодження на Херсонщині. Крім загальновійськових дисциплін, армійці складали тести зі знання англійської мови та тренувалися за напрямами зі спеціальної фахової підготовки».

comments powered by HyperComments