ПРОТИ МЕРА ЗАПОРІЖЖЯ ВІДКРИЛИ ДВІ КРИМІНАЛЬНІ СПРАВИ

10.02.2016 08:04

Мера Запоріжжя 50-річного Володимира Буряка звинувачують у порушенні законодавства про працю й захист інтересів металургійного комбінату "Запоріжсталь".

Навесні 2015 року Буряк звільнив керівника департаменту житлово-комунального господарства Валерія Безлепкіна.

— Це сталося через реорганізацію й ліквідацію посади директора департаменту житлово-комунального господарства. Запропонували іншу посаду, — каже Ольга Мішок, прес-секретар мера. — Із липня минулого року Безлепкін не з'являвся на роботі. Був на лікарняному. Згодом брав участь у місцевих виборах у Харкові. Однак із 6 по 16 листопада 2015-го і з 4 січня до 16 січня не було жодних документів, що підтверджували б поважну причину його відсутності.

— На момент звільнення я був на лікарняному. Іншу посаду не пропонували. Через порушення моїх трудових прав звернувся до генпрокуратури, — говорить Валерій Безлепкін.

— Міського голову викличуть на допит щодо звільнення директора департаменту ЖКГ. Потім справу передадуть до суду. Подібну щодо його попередника Олександра Сіна розглядають у суді. В такий спосіб він звільнив керівників медичних установ, — каже Влади­слав Куценко з Генпрокуратури. — За порушення трудового законодавства суд може обрати Буряку покарання у вигляді двох років виправних робіт. Тоді запоріжці спостерігатимуть, як мер мете вулиці чи підстригає газони.

Друге кримінальне провадження стосується сприяння Буряком несплати пайової участі металургійного комбінату "Запоріжсталь". Через це бюджет Запоріжжя не ­отримав 150 млн грн. У мерії інформацію спростовують.

comments powered by HyperComments

Последние


17:04Светодиодный профиль