КАНАДА ПОЧАЛА ВІЙСЬКОВІ НАВЧАННЯ В АРКТИЦІ

09.02.2016 16:04

Близько 2,5 тисяч канадських солдатів і офіцерів беруть участь у військових маневрах, що почалися в північних арктичних регіонах країни. У маневрах, які завершаться на початку березня, задіяні службовці регулярної армії, резервісти та канадські рейнджери

Про це йдеться в повідомленні міністерства оборони Канади, яке надійшло в представництво ТАРС.

У навчаннях, які завершаться на початку березня, задіяні службовці регулярної армії, резервісти та канадські рейнджери. У маневрах також візьмуть участь військові з Національної гвардії США, армійських підрозділів Нової Зеландії та Польщі, але їх кількість не уточнюється.

«Канадська армія має намір підтримувати та вдосконалювати свої оперативні можливості в важких умовах Арктики», – наголошується в комюніке. Під час маневрів також відпрацьовуватиметься взаємодія між різними воєнізованими підрозділами і нечисленними жителями місцевих північних громад, військові будуть підвищувати навички виживання в складних погодних умовах. В ході навчань будуть моделюватися різні надзвичайні ситуації, а також зовнішні загрози, які потребують оперативного реагування.

«Захист північних кордонів залишається для Канади ключовим пріоритетом у сфері безпеки. Міністерство оборони і канадські Збройні сили взяли на себе зобов’язання за захист нашого суверенітету в Арктиці. Відпрацювання різних сценаріїв в ході навчань продемонструє видиме присутність Канади на півночі», – заявив міністр оборони країни Харджит Сінгх Саджан.

comments powered by HyperComments

Последние