МАТЕРІАЛИ ДЛЯ РЕМОНТУ ВЗУТТЯ В КИЄВІ

08.02.2016 05:11

Власне сучасне виробництво взуттєвих матеріалів з поліуретану і висококваліфікований персонал дозволяють нам пропонувати широкий асортимент набоєчних і профілактичних матеріалів, які постійно поповнюється новими розробками і рішеннями. Дивіться детальніше вот ссылка.

У каталозі продукції нашої компанії Ви знайдете матеріали для ремонту взуття: поліуретанові набійки, пластини поліуретанові, профілактика взуття (накат) і інші вироби. Взуттєвий поліуретан, набійки, взуттєві матеріали, вироблені компанією, сертифіковані і мають санітарно-гігієнічний висновок щодо застосування для ремонту і виробництва взуття, в тому числі і дитячого.

Великий досвід в сфері оптової торгівлі дозволяє нам максимально спростити процес замовлення взуттєвих матеріалів для наших партнерів, забезпечуючи простоту і гнучкість в формах взаємовигідного співробітництва. Замовляючи матеріали для ремонту взуття оптом, Ви можете бути впевнені в якості надаваних нами послуг:

комплектація оптових замовлень
упаковка взуттєвих матеріалів
відправка в регіони
робота під замовлення
укладення договорів поставки
надання відстрочок і знижок
супровід сертифікатами і відвантаження документами
За роки роботи наша  компанія  придбала репутацію надійного партнера в особі професіоналів в сфері взуттєвого справи, заслуживши при цьому високу довіру покупців. Ми не звикли розділяти клієнтів на маленьких і великих і приділяємо пильну увагу і індивідуальний підхід кожному. Продаж матеріалів для ремонту взуття здійснюється як великим заводам і фабрикам, так і невеликим фірмам і магазинам на території України. Кожен може стати нашим партнером!

comments powered by HyperComments

Последние