ПЛАЗМОЛІФТИНГ

08.02.2016 04:52

Технологія використання плазми крові була досліджена в 2003 році професором Віктором Гарсіа (Universitat Autònoma de Barcelona), після чого плазмоліфтінг поширюється по всьому світу швидкими темпами, як відповідь на виникаючі потреби, що виникають при лікуванні в різних областях медицини.

Численні наукові публікації свідчать про застосування в дентальної, ортопедичної хірургії, щелепно-лицевої і пластичної хірургії, а також в області омолодження шкіри. Детальніше дивіться у розділі "  плазмолифтинг лица "

Одним із перших творців технології плазмоліфтінга є доктор Анитуа, про що свідчать його публікації з даної теми. За відкриття чинників зростання тромбоцитів (плазмоліфтінг) в 1986 році професора Рита Леві - Монтальчіні і Стенлі Коен отримали Нобелівську Премію.

Аутологическая ревіталізація.

Нещодавно, були представлені технології аутологічної биоревитализации, з використанням плазми (тромбоцитів і лейкоцитів пацієнта).

Аутологическая регенерація тканин Outin - включає використання біоактівірованной плазми, збагаченої нуклеотидами ДНК (отриманими синтезом), яка функціонує як структура і як вмістилище чинників зростання, вивільнених тромбоцитами.

Техніка полягає у взятті крові 20-30 мл, яку центрифугують, для відділення корпускулярної частини від рідкої частини, яка містить тромбоцити. Тромбоцити активують, відновлюють концентрацію іонів кальцію, щоб отримати дегрануляцию, а потім вивільнення факторів росту.

AUTOLOGOUS REVITALIZATION - плазма, отримана таким чином, вводиться в внутрішньошкірний / підшкірний шар, службовець матричних контейнером містить чинники зростання.


strelka

Утворюється тривимірна мережа фібрину з вироблених тромбоцитів, факторів росту, лейкоцитів, і стовбурових клітин, які активно починають працювати над регенерацією шкіри.
strelka

 

Мета - регенерація шкіри

Плазмоліфтінг - абсолютно новий, перспективний напрям в естетичній медицині для омолодження шкіри, засноване на AUTOLOGOUS REVITALIZATION, плазмі власної крові пацієнта.

Тромбоцити і фактори росту в плазмі найкращі складові, оскільки їх легше всього отримати і вони несуть корисні для шкіри протеїни.

Фактори зростання - маленькі біологічно активні протеїнові фрагменти, з групи цитокінів. Вони здійснюють свою дію, з'єднуючись з мембранними рецепторами. Вони як біологічні посередники, які регулюють функцію регенерації і відновлення тканини (хемотаксис, мітоз, розвиток кровоносних судин, проліферацію, модифікацію клітин і синтез позаклітинних матричних компонентів)

Дана інноваційна технологія останнім часом успішно застосовується в кращих естетичних клініках Європи та Америки.

нуклеотидная ДНК

Реальне нововведення OUTIN - полягає в активації тромбоцитів нуклеотидами.

Нуклеотидная ДНК і амінокислоти - це основний принцип всіх клітинних процесів:

Прискорюють процес синтезу протеїну

Покращують клітинний метаболізм

Прискорюють розмноження клітин

Сприяють регенерації клітин

Що передбачає плазмоліфтінг:

1) Лікування зморшок. Покращує загоєння, рубцювання пошкодженої шкіри завдяки своїм незмінним властивостями відродження життя.

2) Активна ендогенна гідратація. Ендогенна гіалуронова кислота має істотний потенціал - гігроскопічність. Вона заповнює клітинами рівні простору між волокнами коллагеновой матриці, тим самим скорочує втрату води.

3) Оптимізація сяйва, яскравості - сприяє утворенню нових кровоносних судин в організмі.

4) Стимуляція росту клітин. Проліферація молодих і старіючих фібробластів.

показання:

1) Анти-вікова мезотерапія і біоревіталізація.

2) Гідратація потьмянів втомленою шкіри, лікування зморшок.

3) Ущільнення зрілої або втратила щільність шкіри.

Що відбувається в результаті плазмоліфтінга (аутологічної регенерації тканин) Derma

1) ACR-PRP біостимуляція

2) реорганізація, реконструкція "архітектури" шкіри

3) корекція зморшок і їх розмірів

4) стимуляція дерми

5) стимуляція зародкового шару

6) оновлення рогового шару

Показання на АТМ (активація тромбоцитів нуклеотидами) і нуклеотиди:

1) регенерація шкіри

2) відновлення клітин, пошкоджених ультрафіолетовими променями

3) лікування шрамів і пошкодженої шкіри, постакне)

4) фотостаріння

5) втомлена, зріла з ознаками гіпоксії шкіра

6) шкіра до і після менопаузи

7) стимуляція клітинного оновлення

comments powered by HyperComments

Последние