БЕЗКОШТОВНА ОСВІТА ЗА КОРДОНОМ

08.02.2016 03:47

 

Подолаємо мовний бар'єр

Виключно відмінним варіантом для здобуття вищої освіти в зарубіжному вузі стане безкоштовне навчання. На жаль, не всі абітурієнти володіють повною інформацією про безкоштовну форму навчання, помилково вважаючи, що навчатися за кордоном можуть тільки особливо обдаровані або діти заможних батьків. Дивіться детальніше " образование за границей ".

Практично отримання якісної освіти за кордоном може стати реальністю для будь-якого студента. Найголовнішою умовою є вибір країни для продовження освіти. Державні ВНЗ багатьох Європейських країн надають іноземним громадянам можливість отримання безкоштовної освіти. У цих країнах навчання проводиться на національній мові, тому додатковим стане вивчення чеської, польської або німецької мови.

Більшість бажаючих отримати безкоштовну освіту за кордоном - це випускники вітчизняних навчальних закладі або студенти останніх курсів. За кордоном можна отримати ступінь бакалавра, магістра або доктора, можна пройти стажування в іноземній компанії. Перед прийняттям рішення продовжити освіту за кордоном варто проявити наполегливе бажання, впевненість в своїх силах і почати шукати відповідний для вас варіант.

 

Дорога до гранту

Найпопулярнішим і найбільш реальним способом отримати безкоштовно освіту в закордонному вузі є отримання гранту на навчання. Деякі види грантів повністю покривають, крім самого навчання, всі витрати, пов'язані з перельотом, проживанням, оформленням візи і т.д. Але найчастіше гранти надаються тільки на оплату навчання, всі додаткові витрати студенти оплачують самостійно.

Зібравши якнайповнішу інформацію про країну і навчальному закладі, де ви хочете вчитися, слід особливу увагу приділити знання мови. Якщо в навчальному закладі навчання проходить англійською, природно, ви повинні володіти їм на рівні. Іноді при отриманні гранту потрібен відповідний сертифікат. Національна мова можна вивчити в процесі навчання для спілкування.

Для отримання можливості участі в міжнародних освітніх програмах крім детального вивчення умов освіти, слід підготувати переклад всіх необхідних документів - диплома, атестата, рекомендацій. Сьогодні оплатити навчання за кордоном може держава з метою міжнародних угод про освіту. Надати гранти на конкурсній основі можуть різні фонди в галузі культури, мистецтва і архітектури. Оплатою навчання за кордоном займаються і приватні фірми, які готують фахівців для своїх галузей.

конструктивний обмін

Отримати безкоштовно вищу освіту в іноземному навчальному закладі можна ще й за допомогою обміну студентами. У багатьох вітчизняних ВНЗ існують відділи Міжнародного освіти, які займаються влаштуванням студентів на навчання або стажування за кордоном. Особливою умовою, знову ж таки, є знання мови тієї країни, куди буде проводитися обмін. Залежно від передбачуваної програми навчання, студенти направляються в іноземний ВНЗ на 1 рік або на весь час навчання. Деякі навчальні заклади надають можливість ще й пройти стажування або навчальну практику в іноземних компаніях. Це дає додатковий шанс нашим студентам стати дійсно перспективними фахівцями з певним досвідом.

 

Студенти всесвітньої мережі

Останнім часом стало доступним здобуття вищої освіти за кордоном за допомогою дистанційного навчання. Деякі університети світу пропонують вже працюючим фахівцям, які бажають вчитися, отримати безкоштовну освіту через Інтернет. Цей вид освіти особливо підходить для тих, хто не має вільний час для подальшого навчання. Головною умовою такого способу є знання англійської мови, наявність Інтернету і величезне бажання вчитися. Використовуючи такі можливості, можна не виходячи з дому отримати диплом магістра або бакалавра

хто допоможе

Створений в нашій країні спеціальний Департамент освіти за кордоном надає допомогу бажаючим отримати закордонне освіту. Тут вам допоможуть безпомилково вибрати країну навчання, спеціальність та навчальний заклад. Крім того, при необхідності вам запропонують пройти курси з вивчення мови, нададуть послуги з оформлення всіх необхідних документів, підкажуть, як пройти співбесіду в посольстві для отримання студентської візи.

На сьогоднішній день мрія про безкоштовне вищу освіту за кордоном цілком здійсненна. Перед кожним бажаючим відкриті перспективи отримання якісної освіти та можливості подальшого працевлаштування в міжнародних компаніях.

comments powered by HyperComments