КОТЛЫ ДЛИТЕЛЬНОГО ГОРЕНИЯ AMICA

04.02.2016 03:50

З кожним днем серед споживачів набирають популярність твердопаливні котли з тривалим горінням. Головним принципом роботи є спалювання палива в період тривалого часу, що істотно заощаджує ресурси, в порівнянні з іншими видами котлів.

Унікальна ефективність для комфорту

Твердопаливні обладнання Amica Time виділяється серед інших котлів інноваційним підходом до тривалого горіння, яке забезпечено завдяки технології нижнього спалювання і завантажувального камерою об'ємом 240 літрів. Дивіться детальніше в розділі " твердотопливные котлы длительного горения "
Котли на твердому паливі з тривалим періодом спалювання на одному завантаженні по типу використовуваного паливного матеріалу бувають:

на деревних брикетах;
на дровах;
вугільні.
Польське обладнання Амика відноситься до універсального виду, адже може використовувати різні типи твердого палива. Певний паливний матеріал впливає на тривалість горіння. Наприклад, на вугіллі котел горить до 12 діб, до 48 годин на дровах, до 72 годин - на брикетах.

Особливості котла і принцип роботи

Модельний ряд Амика Тайм випускається в двох потужностях: 20 і 40 кВт. Це дозволяє обігріти приміщення будь-якого призначення до 400 кв. метрів.
Дане опалювальне обладнання тривалого горіння призначене для роботи в системі з природною або примусовою циркуляцією теплового носія. У нижній котельної частини знаходяться колосники і решітка у формі пірамідки для подачі повітря. Вона сприяє тління нижнього паливного шару і не дозволяє згоряти твердому пальному в теплообміннику, розташованому вертикально. На відміну від апаратів з верхнім горінням, додаткове завантаження паливом можна здійснювати в будь-який час, не чекаючи повного згоряння матеріалу в топці. Через 6, що омиваються теплоносієм, каналів димові гази піднімаються вгору. Така вдосконалена конструкція гарантує відмінний теплообмін і сприяє високому ККД - 90%. За допомогою автоматичного блоку управління регулюється робота нагнетательного вентилятора. Температура теплового носія підтримується на постійному рівні і регулюється контролером, який в свою чергу захищає котел від перегріву. З різким підвищенням температури автоматично включається насос і вимикається вентилятор. В результаті знижується потужність опалювального апарату. При зниженні температури до 5 градусів - включається тільки насос для циркуляції теплового носія в системі.
Внутрішня частина теплообмінника виготовлена з високоякісної котлової сталі, товщиною 6 мм. Котли тривалого горіння Амика мають водяну сорочку і ізольовані міцними матеріалами для запобігання отримання опіків і зниження теплових втрат. Завантажувальні дверцята зі спеціальним затискачем не дозволяє потрапляння диму в приміщення. При використанні паливного матеріалу з підвищеною зольністю в нижній частині котла передбачений відсік, через який можна чистити шлакові відходи не гасячи котел. Обслуговувати опалювальне обладнання необхідно раз на тиждень, займає не більше 30 хвилин особистого часу.
переваги:

теплообмінник з термостійкої стали 6 мм;
автоматизована робота котла;
тривалість роботи - до 12 діб на вугіллі;
відповідність високим стандартам;
ККД - 90%;
збільшена камера завантаження палива;
тривалий період експлуатації;
робота на різних видах твердого палива;
ефективність використання завдяки технології нижнього тління;
легкість і простота обслуговування.
Унікальна технологія нижнього тління дозволяє не тільки збільшувати тривалість і якість роботи, а й завантажувати паливо не зупиняючи процес горіння. Також великою гідністю виступає можливість переходу між різними видами палива в будь-якій послідовності, які не гасячи котел.

Інноваційна конструкція для підвищення якості та продуктивності

Вдосконалені котли Amica Time тривалого горіння не мають аналогів. Унікальність конструкції розроблена завдяки спільній роботі виробничників і інженерів-теплотехніків. За допомогою пірамідальної решітки і димовідвідних каналів підтримується тління і горіння відбувається виключно в нижній частині.
Польський автоматичний блок управління і турбіна забезпечують якісне спалювання паливного матеріалу. Турбіна примусово нагнітає необхідну кількість повітря. Автоматичний блок контролює розпалювання, горіння і допалювання палива в котловому апараті.

comments powered by HyperComments

Последние