ЭЛЕКТРОКАМЕНКИ ДЛЯ САУНЫ И БАНИ

04.02.2016 02:37

Електрокам'янки для сауни та лазні: корисне тепло в стилі hi-tech

Сьогодні складно уявити заміський будинок без сауни або лазні. Тим більше що купити спеціальне опалювальне обладнання для цих цілей можна без особливих труднощів. І якщо ще недавно організація приміщення під парну була заняттям складним і трудомістким, то завдяки появі електрокам'янки ця процедура істотно спростилася. Тепер оснастити сауну сучасним і стильним обладнанням можна в лічені дні. Для цього не потрібні спеціальні знання і навички, досить просто слідувати інструкції.

Детальніше дивіться в розділі   " электрическая каменка для бани "

Електрична піч для сауни: переваги і недоліки

Основна складність при установці традиційного дров'яного обладнання в лазні полягає в необхідності організації приміщення з урахуванням монтажу димаря. На відміну від своїх твердопаливних «побратимів», електрокам'янка більш компактна і менш вимоглива до архітектури парної. Для установки цієї печі вам знадобиться передбачити тільки доступ до електромережі або генератору і забезпечити хорошу вентиляцію приміщення.

Додайте до цих характеристик ще й лаконічний дизайн, істотно меншу вагу самого агрегату і можливість автоматичного керування всіма процесами, і ви отримаєте практично ідеальне обладнання. Електрокам'янка для сауни швидше прогріває приміщення, але є досить енергоємним приладом, що не завжди грає на її користь. Але цей недолік просто дрібниця в порівнянні з її численними перевагами:

- Електрична піч для лазні встановлюється просто і при необхідності легко демонтується.

- Не вимагає додаткових витрат на обслуговування.

- Практично автономна робота. Не потрібно стежити за витратою дров і регулярно додавати їх. У деяких моделях реалізована можливість дистанційного керування обладнанням.

- Високі показники безпеки.


Електрокам'янки для сауни: модифікації та їх характеристики

У спеціалізованих магазинах ви знайдете безліч моделей цього устаткування з різним набором технічних параметрів і інженерних особливостей.

comments powered by HyperComments

Последние