ДОСТАВКА ГРУЗОВ, ГРУЗОПЕРЕВОЗКИ ИЗ ИТАЛИИ

04.02.2016 00:26

Вантажоперевезення з Італії відбуваються в основному фурами, обсяг яких становить від 8о до 120 кубометрів. Ринок перевезень в цьому напрямку представлений транспортними компаніями з Росії, України та країн Балтії. Тарифи на перевезення у всіх приблизно однакові і термін доставки знаходиться в діапазоні 7-9 днів. Детальніше дивіться за посиланням " http://www.mum-net.com.ua/rus/dostavka-gruzov-iz-italyi ".
Діапазон товарних пропозицій в Італії досить високий, тому поряд з недорогими товарами закуповується продукція ціна, на яку становить кілька тисяч євро. Якщо ці закупівлі виробляє малий і середній бізнес, то партії товару через високу вартість, формуються невеликим об'ємом, від одного куба до п'ятнадцяти кубометрів. Якщо організовувати окрему доставку таких вантажів, то оплата тарифів може зробити покупку економічно недоцільною, тому широко використовується послуга об'єднання вантажу різних клієнтів в одній фурі, контейнері або залізничному вагоні. Для транспортних компаній таке перевезення вигідна, так як забезпечує повну завантаженість без тривалого очікування попутного вантажу. Деякі перевізники мають власні склади консолідації, але так як цей бізнес для них не профільний, то уваги приділяється йому набагато менше і об'єднання вантажів може скласти близько семи днів.
Перевезення вантажів з Італії за допомогою компаній посередників дає замовнику необхідні переваги в організації перевезення і надання оптимальних тарифів. Так як посередники розвиваються в напрямку надання послуг клієнтам з підготовки вантажів, то організація відправки пройде в максимальне короткий час, яке повідомляється заздалегідь і виконується неухильно. При необхідності ви можете замовити доставку від різних виробників, вказавши в якості адреси склад консолідування. А співробітники компанії об'єднають товар в єдиний вантаж, провівши додаткову упаковку і перевірку на відповідність заявленим характеристикам товару.

Доставка з Італії - одне з найбільш затребуваних напрямків роботи компанії «М&М Милитцер и Мюнх Украина ГмбХ». Одяг, взуття, вино, меблі, мотоцикли, квіти, сумки, продукти - популярні товари Італії. Покупців приваблює їх високу якість.
організуємо вантажоперевезення Італія - Україна швидко, якісно і недорого.
підготуємо необхідний пакет документів - митний і вантажну документацію.
гарантуємо повне збереження і надійну доставку.
доставляємо збірні вантажі. Це дозволяє заощадити гроші замовника, вартість невисока.
Підбираємо клієнтів з малогабаритними партіями товару, яким потрібна транспортування в одному напрямку.
Доставка в Італію і з неї здійснюється відповідно до міжнародних стандартів і правил.
Доставка з Італії в Україну виконується за допомогою сучасних автомобілів марки Ман і Meрседес, які обладнані GPS-передавачами. Це забезпечує збереження вантажу. На виконання замовлення піде в середньому до 5 - 7 днів.
Якщо вас цікавить доставка вантажів з Італії, звертайтеся в компанію «АвтоТрансГарант», допоможемо організувати перевезення.


comments powered by HyperComments

Последние