ІМОВІРНИЙ ВИКРАДАЧ САВЧЕНКО КАЖЕ, ЩО БАЧИВ УКРАЇНКУ ЛИШЕ ПО ТЕЛЕВІЗОРУ

04.02.2016 18:39

Російський політконсультант, член Громадської палати Москви Павло Карпов заявляє про свою непричетність до вивезення українки Надії Савченко на територію Росії.

«Я тисячу разів бачив її по телевізору, а наживо – жодного разу», – наводить слова Карпова 3 лютого російське видання «Коммерсант».

1 лютого адвокат Савченко Ілля Новиков заявив, що саме цей чоловік командував вивезенням Савченко до Росії.

«Павло Карпов засвітився як «куратор «ЛНР» від Адміністрації президента (Росії – ред.)», – стверджував Новиков.


1 лютого суд у Донецьку Ростовської області Росії відмовився викликати на допит колишнього лідера угруповання «ЛНР» Валерія Болотова і колишнього співробітника адміністрації президента Росії Павла Карпова.

У середині грудня російський суд продовжив арешт Надії Савченко до 16 квітня. Після цього вона на знак протесту оголосила голодування – третє від моменту її арешту влітку 2014 року. Наразі воно триває вже понад 40 днів.

Надію Савченко у Росії звинувачують у вбивстві двох співробітників російського телебачення, а також у замаху на вбивство групи сепаратистів і незаконному перетині російського кордону.

Савченко та її захист звинувачення відкидають і заявляють, що на момент загибелі російських журналістів її вже захопили в полон сепаратисти, які потім примусово переправили її до Росії.

comments powered by HyperComments

Последние