ПОРОШЕНКО: ЗАГРОЗА ВІДКРИТОЇ ВІЙНИ ВИЩА, НІЖ МИНУЛОГО РОКУ

03.02.2016 11:11

Президент України Петро Порошенко вважає, що загроза відкритої війни зросла порівняно з минулим роком. Про це він сказав в інтерв'ю німецькому Bild.


«Загроза відкритої війни вища, ніж минулого року. Росія не виконала жодного пункту мінських угод. Замість цього ми можемо бачити 8 тисяч російських солдатів з російськими командирами в нашій країні, нові військові об'єкти безпосередньо уздовж кордону, і постійні військові навчання», - зазначив президент.

Він також додав, що Росія багато інвестує в підготовку до війни і ніхто не знає її справжніх цілей.

«Росія хоче розділити країни Європи, це - її мета. Ми не повинні дозволити, щоб це відбулося», - заявив президент.

Порошенко вважає, що Президент Росії намагається нав'язати ЄС думку, що неможливо врегулювати конфлікт у Сирії без участі Росії, але Європа не повинна піддаватися на цей шантаж.

«Усе, що відбувається у світі, прямо або побічно пов'язане з російською агресією», - підкреслив він.

Порошенко зазначив, що Росія розпочала інформаційну війну проти Німеччини і для прикладу згадав ситуацію, яка склалась на початку січня в Берліні з ніби зґвалтуванням 13-річної німкені російського походження іммігрантами.

«Путін тепер розпочав інформаційну війну проти Німеччини. Це російська гібридна війна. Ми всі повинні боротися разом, тому що правда на нашому боці», - заявив президент.

У зв'язку з цим він наголосив на важливості створення європейського телевізійного каналу російською мовою для подачі точки зору, альтернативної російським ЗМІ.

За словами українського президента, мова йде про європейської безпеку, Україна готова отримати зброю з Німеччини для захисту.

«Але в пріоритеті дипломатичне рішення», - сказав він.

Президент також вкотре наголосив, що не можна скасовувати санкції щодо Росії.

comments powered by HyperComments

Последние