АБРОМАВИЧУС ЙДЕ У ВІДСТАВКУ ЧЕРЕЗ БЛОКУВАННЯ ЙОГО РОБОТИ

04.02.2016 12:16

Міністр економічного розвитку і торгівлі України Айварас Абромавичус заявив у середу, 3 лютого, про бажання піти у відставку через блокування системних реформ в країні.
За словами міністра, він не хоче бути ширмою для відвертої корупції чи підконтрольною маріонеткою для тих, хто хоче у стилі старої влади встановити контроль за державними грішми.
"Це вже не просто відсутність підтримки чи політичної волі. Це активні дії, спрямовані на те, щоб паралізувати нашу реформаторську роботу", - йдеться у заяві міністра, яка була оприлюднена на сайті Міністерства економічного розвитку і торгівлі.
Крім того, Абрамовичус звинуватив Ігоря Кононенка (першого заступника голови фракції партії "Блок Петра Порошенка". - Ред.) у блокуванні його роботи та роботи його команди.

Також міністр попросив Верховну Раду проголосувати за його відставку вже 4 лютого. "Ми з командою готові піти негайно, тому просимо Верховну Раду проголосувати за мою відставку вже завтра", - сказав він на прес-конференції у середу. Політик зазначив, що рішення про відставку не прийнято на основі емоцій, воно продумане.

comments powered by HyperComments

Последние