ВИРОБИ ДЛЯ ПРОКЛАДКИ КАБЕЛЮ

02.02.2016 02:32

Для забезпечення захищеності прокладають кабелів під будь (високий чи низький) рівень напруги від яких-небудь пошкоджень механічного характеру або від агресивного, небажаного впливу навколишнього середовища, широко застосовується гофротруба. Компанія «Одескабель» завжди готова запропонувати гофротрубу для кабелю в широкому асортименті діаметрів і варіацій виконання. Дивіться детальніше " здесь гофрированная труба ".

Особливістю гофротруби є її змінний перетин по всій протяжності. Досягається це чергуванням ділянок більшого діаметру та більшої товщини стінки з ділянками меншого діаметру і меншої товщини стінки. Першими забезпечується жорсткість вироби в поперечному напрямку, що дозволяє захищати кабелю від ударів і навантажень, а другі надають трубі гнучкість, дозволяючи згинати її і навіть розтягувати до певної міри.

Монтаж будь кабельної мережі з використанням гофротруби дозволяє практично повністю виключити можливість ураження електричним струмом у разі пошкодження ізоляції проводки. Придбання гофортруби з протяжкою, що позначає наявність спеціальної сталевого дроту в порожнині труби, істотно полегшує внутрішню протяжку будь-якого кабелю.

Компанія Торговий Дім «Одескабель» пропонує спеціальну гофротрубу ПВХ або електротехнічну, виготовлену на сучасному, високотехнологічному обладнанні при строгому контролі якості та відповідності нормам і вимогам ГОСТів. Продукція має високий ступінь негорючості і вологостійкості. Споконвічна гнучкість робить гофровану трубу практично незамінною для прокладки кабельних мереж за наявності великої кількості вигинів і поворотів, а також для безпечної укладання під штукатуркою і всередині бетонного шару.

Для придбання гофоротруби за вигідною ціною в будь-якій кількості ви можете в будь-який момент зв'язатися з менеджерами нашої компанії, а також задати їм будь-які додаткові питання по продукції. Функція порівняння у відповідному розділі каталогу на сайті tdok.com.ua дозволить вам наочно порівняти зацікавила вас продукцію за характеристиками, вибрати гофоротрубу і купити її з мінімальними витратами часу і сил.

Ми володіємо багаторічним досвідом співпраці з різними підприємствами в Києві і по всій Україні, а також з країн ближнього зарубіжжя, що дає вам гарантію укладання угоди з надійним партнером.

comments powered by HyperComments

Последние