ДЕ КУПИТИ МОСТОВІ КРАНИ.

02.02.2016 01:17

Крани мостові

Мостовий кран являє собою механізм з вантажозахватним пристроєм, підвішеним до вантажного візка або талі, яка переміщається по рухомому мосту. Такий кран виконує важливу функцію - піднімає і переміщує в горизонтальному напрямку різні вантажі на відкритому просторі і в закритих приміщеннях під час виконання ремонтних, монтажних, підйомно-транспортних, навантажувальних і будівельних робіт. Крани мостові застосовуються на кранових естакадах, на складах виробничих підприємств, в промислових цехах. Також вони часто використовуються при зведенні промислових і цивільних об'єктів, розвантаженні річкових і морських судів. Детальніше дивіться в розділі " мостовий кран ".

Механізм даної спецтехніки сприяє максимальній оптимізації робочого процесу та забезпечення високого рівня продуктивності праці. Устаткування характеризується універсальністю і відносно компактними габаритами, завдяки чому широко використовується для роботи у вузьких прольотах і в інших важкодоступних для інших типів кранів місцевостях.

Конструкція та оснащення мостового крана

Кран мостовий електричний має досить складну конструкцію. Центральною частиною є міст - кінцеві балки, з'єднані один з одним. Розташовується він паралельно напрямку підкранових колій, перпендикулярно яких лежать основні балки. Дана спецтехніка може мати як один, так і два балкових елемента. Рухається кран уздовж підкранових колій, якими їздить міст, а кранова візок здійснює рух і вздовж, і впоперек.

У кран можуть бути вмонтовані автоматизовані системи: вантажопідйомні електричні талі і тельфери. Управління ними виробляється дистанційним способом за допомогою радіопульта або релейно-контакторного устаткування, розташованого на крані. Додатково мостові крани оснащуються шинопроводами і тролейного токоподводами.

Різновиди мостових кранів

По конструкції моста крани поділяються на: однобалочні і двобалочні. Останні хоч і більш важкі, але в той же час відрізняються великою потужністю.

За способом монтажу:

підвісні - конструкція крана кріпиться щодо кранових колій, які або встановлені на опори, або підвішені до стелі.
опорні - кран-балка встановлюється на опори і кранові колії, які виступають зі стін будівлі.
Кран мостовий: купити в компанії «СДМ-ГРУП»

Українська компанія «СДМ-ГРУП» є одним з провідних постачальників промислового устаткування. Ми працюємо на ринку ПРОМТЕХНІКА вже більше десяти років. На сторінках нашого офіційного сайту sdm-group.com.ua ви знайдете крани мостові власного і зарубіжного виробництва (Росія, Болгарія та інші країни).

Фахівці компанії допоможуть вам зробити правильний вибір, виходячи з ваших вимог. Мостовий кран, куплений у нас за вигідною ціною, обов'язково порадує вас своїми позитивними характеристиками.

comments powered by HyperComments

Последние