КОМПАНІЯ ЗЛОЧЕВСЬКОГО ВИКУПОВУЄ У КАНАДЦІВ 70% УКРАЇНСЬКОЇ КОМПАНІЇ "КУБ-ГАЗ"

01.02.2016 23:33

Компанія Resano Trading LLC, що входить до групи Burisma екс-міністра Миколи Злочесвького, підписала договір з канадською Serinus Energy Inc. щодо придбання 70% компанії ТОВ "КУБ-Газ".
Про це йдеться у повідомленні компанії.
"Придбання перспективних активів в Україні - важлива складова стратегії Burisma. Серед наших ключових цінностей - енергонезалежність і енергобезпека України. Угода з "КУБ-Газ" значно збільшить наші обсяги видобутку на території України. Ми також продовжимо пошук нових інвестиційних можливостей як в Україні, так і за її межами", – прокоментував угоду незалежний директор Burisma Девон Арчер.
Як зазначається, рішення про розширення бізнесу і збільшення інвестицій в Україні було підтримано Радою директорів Burisma після прийняття важливих для країни змін податкового законодавства, які дозволять українській газовидобувній галузі отримати необхідний інвестиційний ресурс.
"КУБ-Газ" – українська компанія, в портфелі якої 5 ліцензій на видобуток і одна ліцензія на розвідку в східній Україні.
Купівля контрольного пакету "КУБ-Газ" дозволить збільшити обсяги видобутку природного газу і сприятиме зміцненню енергетичної незалежності України.
Як відповідальна компанія, Burisma продовжить починання Serinus Energy Inc. стосовно ефективної і своєчасної реалізації проектів в Україні, а також залучить свій багаторічний досвід, інноваційні технології та інвестиційні ресурси під час розробки існуючих і нових родовищ.
Угода з "КУБ-Газ" стане початком нової ери у розвитку газовидобувного бізнесу в Україні.
У результаті трансакції міноритарний акціонер компанії "КУБ-Газ" – Gastek LLC – збільшить свою частку на 5%.
Нагадаємо, у серпні 2012 року Burisma придбала контрольний пакет "Кримпаливенергосервіс", який видобуває нафту і газ в Криму, а в листопаді Антимонопольний комітет дозволив Burisma придбати контроль над "Першої української нафтогазової компанією" і "Нафтогаз Гарант", йдеться в матеріалі.
Наприкінці квітня 2013 Burisma отримала схвалення антимонопольного органу на придбання 25% невеликої компанії "Техноресурс", яка видобуває нафту в Сумській області.
Як відомо, група Burisma належить екс-міністру екології Миколі Злочевському.

comments powered by HyperComments

Последние