ШТАТИ ХОЧУТЬ ПОСИЛИТИ САНКЦІЇ ПРОТИ ПХЕНЬЯНА

31.01.2016 15:20

Комітет з міжнародних відносин Сенату США проголосував за проект закону, який розширює санкції проти Північної Кореї у відповідь на проведення нею четвертих ядерних випробувань.

Передбачається, що до санкцій включатимуть конфіскацію активів, відмову у візах та скасування державних контрактів, повідомляє Reuters.

«Комітет Сенату США в четвер проголосував за проект закону щодо розширення санкцій проти Північної Кореї у відповідь на її ядерну програму, порушення прав людини та кіберзлочини», - йдеться у повідомленні.

У законопроекті передбачається накладання санкцій на кожного, хто бере участь, полегшує або сприяє розповсюдженню Північною Кореєю зброї масового ураження, інших, пов’язаних зі зброєю, матеріалів, предметів розкоші, порушує права людини, вчинює кіберзлочини і постачає метали або вугілля для проведення таких дій.

Зазначається, що наступним кроком щодо затвердження розширених санкцій має бути обговорення законопроекту Сенатом, а згодом його підписання президентом.

У свою чергу, представник адміністрації Обами, як зазначає, Reuters, повідомив про підтримку законопроекту Білим домом, додавши, що останні дії Північної Кореї дійсно викликають занепокоєння і виглядають як «серйозна воєнна невдача».

comments powered by HyperComments