МАСЛО ДЛЯ МЕБЛІВ - ЕФЕКТИВНИЙ ЗАСІБ ЗАХИСТУ ДЕРЕВ'ЯНИХ ПОВЕРХОНЬ

29.01.2016 04:30

Для захисту будь-яких дерев'яних поверхонь від різного небажаного впливу, масло для меблів є одним з найбільш популярних і ефективних засобів. Дана речовина забезпечує відмінний захист окремих елементів і поверхонь від передчасного руйнування. Після нанесення, масло для дерев'яних меблів утворює найтоншу плівку і не змивається водою в процесі збирання. Детальніше дивіться " масло для мебели на restavraciya.com.ua  ". Речовина можна з однаковою ефективністю використовувати для будь-яких меблів, що знаходиться всередині приміщень, або розташованої на відкритому повітрі. Компанія «Нова Технологія» пропонує різні види олії для меблів за доступною ціною:

лляне;
датське масло або тунговое;
тика.
Головними перевагами кожного масла для меблів є: легкість його застосування, ефективність при забезпеченні захисту дерев'яної поверхні, а також можливість усунути дрібні пошкодження. Плюс до всього, ця речовина надає відмінний ефект м'якого, ненав'язливого блиску поверхні. Для обробки деревини лляною олією (або будь-яким іншим видом) досить очистити дерев'яну частину меблів від пилу, знежирити її відповідним розчином і нанести саме масло допомогою тампона або пензлика.

Основною відмінністю датського і тикового масла від лляного полягає в складі. Перші містять у собі спеціальні інгредієнти, що забезпечують їх швидке висихання. Лляна олія для меблів допускається використовувати без додаткового розведення, але часто воно змішується з певною кількістю скипидару.

Основні переваги використання масла для меблів
Компанія «Нова Технологія» готова запропонувати будь-який вид масла для меблів (тунговое, тика, лляна) за вигідною ціною і, якщо ви вирішите купити будь-який з складів, то це дозволить:

збільшити термін служби ваших меблів;
захистити дерев'яні частини від впливу опадів, УФ-випромінювання, від впливу води і побутової хімії, а також запобігти утворенню шкідливих грибів;
істотно поліпшити зовнішній вигляд дерев'яних поверхонь, надавши їм яскравість і підкресливши їх структуру.
Якщо вас цікавить тунговое, тика або лляне мало за вигідною ціною, то наша компанія готова зробити вам вигідну пропозицію. З будь-яких уточнюючим питань ви можете зв'язатися з нашими менеджерами прямо зараз і отримати вичерпні відповіді.

comments powered by HyperComments

Последние