ЛЮДИ ИКС НАЧАЛО. РОСОМАХА

29.01.2016 03:21

Сюжет фільму починається в далекому 1845 році, коли у маленького Росомахи тільки виявляються його унікальні здібності. Надприродними здібностями виявився наділений і його зведений брат Віктор Крід. Хлопчики приймають рішення втекти з дому після того, як Джеймс в афекті вбиває свого батька. Зацікавило? Дивись повну версію фільму "Люди икс начало. Росомаха"
Брати після цього нерозлучно йдуть по життю і разом проходять всі жахи і небезпеки численних воєн XIX-ХХ століть. Однак під час однієї з операцій у В'єтнамі був убитий офіцер, і в результаті братів присуджує до розстрілу. Вони виживають завдяки своїм здібностям, але виявляються замкнутими у в'язниці, куди одного разу і приходить полковник Страйкер з незвичайною пропозицією. Ця людина прагне зібрати команду талановитих мутантів для пошуку уламків метеорита, що впав. Але ось цілі, для яких він йому необхідний далеко неоднозначні, так як полковник виношує плани про створення «Зброї Ікс».

Через деякий час Росомаха відмовляється працювати на полковника, оскільки не згоден з методами, які використовуються для пошуку метеоритних уламків. Він іде, і навіть не підозрює на той момент, що через кілька років йому не просто доведеться зіткнутися знову з Страйкером, але й вступити в протиборство з ним і його командою, в якій, до слова сказати, виявився і його брат Віктор.
Звичайно ж, не обійшлося у фільмі без романтичною лінії і присутність коханої Росомахи Кайли, яка, як виявилося, згодом також є мутантом, зіграло не останню роль у розвитку подій.
Хоча Росомасі вдається за допомогою брата і Кайли одержати в певному сенсі перемогу, підсумок неоднозначний: відносини з братом не відновилися, а випущена полковником Страйкером адамантіевая куля в голову Росомахи цілком можливо назавжди стерла його пам'ять.
Загалом, фільм варто дивитися онлайн.

comments powered by HyperComments

Последние