ДРОВ'ЯНІ КОТЛИ AMICA

29.01.2016 01:01

Твердопаливні котли на дровах Amica - це високоякісне обладнання для опалення в поєднанні з низькою ціною. Дров'яні опалювальні апарати популярні завдяки доступності паливного матеріалу. Детальніше дивіться на нашому сайті " amica-ltd.com/products/kotly-na-drovax/ "


     Паливний матеріал для дров'яного обладнання

Дрова - популярне тверде паливо, яке найчастіше зустрічається в котельнях. Головним показником якості та ефективності є наявність вологи. Чим менше вологість дров, тим краще тверде пальне. Для використання в твердопаливних дров'яних котлах заготовляють деревину з довжиною полін до 33 см. При виборі дров необхідно знати рівень теплотворності. Для досягнення максимальної межі, згоряння дров має відбуватися повільно і плавно. Поліна з листяних порід найкраще відповідають вимогам.


     Модельний ряд котлів на дровах

До котлам, що використовують деревину як основне паливо, відносяться Amica Optima, Amica Optima Р, Amica Solid. На одній закладці тривалість горіння - 8:00. До головних конструктивних елементів дров'яної АМіК відносяться: камера згоряння, автоматична система, яка служить для підтримки необхідної температури, і теплообмінник.

     Особливості дров'яних моделей

Amica Optima і Amica Optima Р мають переваги над іншими виробниками. Топка має збільшені габаритні розміри, що дозволяє завантажувати більше дров. Для поліпшення теплового відбору у верхньому відсіку устаткування розташована під кутом водяна полиця для поліпшення циркуляції теплового носія. З підвищенням швидкості руху теплоносія більше відбирається тепла від вогню. У результаті димові гази і відходи на виході з котла мають знижену температуру. Також моделі можуть бути укомплектовані чавунної варильної плитою.
Amica Solid має сталеві колосники, омивані водою. Вони надають більш якісний відбір тепла. Теплообмінник в даному устаткуванні не однаковий і змінюється в залежності від продуктивності. Приміром, при потужності в 23 кВт він має перегородку, яка виглядає як водяний купол від парасольки і круглу сталеву трубу, через яку виходять відпрацьовані гази. При потужності в 30 кВт - труба має дві стінки, між якими знаходиться теплової носій.

     Призначення і переваги опалювального обладнання

Дров'яні котли Амика використовуються для обігріву приміщень шляхом виділення енергії в період згоряння твердого палива. Установки мають гарний зовнішній вигляд, вдосконалену конструкцію, яка сприяє підвищенню ККД і зручності використання.
Великою перевагою твердопаливного котла на дровах є його низька, доступна ціна і простота в експлуатації. Установки відносяться до числа економічних, адже паливо відноситься до дешевого і доступному виду. До недоліків можна віднести необхідність постійного контролю над роботою устаткування та своєчасної закладки палива.
Придбання дров'яного котла Амика вирішує проблему опалення в приміщеннях будь-якого призначення з відсутністю газопроводу, з перебоями електропостачання та при відсутності доступності іншого виду палива. Цей варіант найбільш дешевий і енергонезалежний.

comments powered by HyperComments