ПАРЄ КАРАТИМЕ СВОЇХ ДЕПУТАТІВ ЗА ПОЇЗДКИ В КРИМ І НА ДОНБАС

28.01.2016 15:16

Парламентська асамблея Ради Європи ухвалила резолюцію, згідно з якою європейські парламентарії будуть нести відповідальність за відвідування Криму і Донбасу в обхід українських законів.

Про це на своїй сторінці у Facebook написав депутат Верховної Ради України від фракції "Народний фронт" Георгій Логвинський.

"ПАРЄ прийняла резолюцію про те, що європейські парламентарії, незалежно від свого статусу, будуть нести відповідальність за відвідування Криму і районів АТО в обхід українських законів... Я вдячний всім членам Парламентської асамблеї Ради Європи, які підтримали Україну, підтримали нашу делегацію і проголосували "за" нашу поправку", — написав Логвинський.

Він додав, що члени Асамблеї наділяються імунітетами виключно у разі виконання обов'язків, пов'язаних з членством в ПАРЄ, а у всіх інших випадках вони зобов'язані діяти згідно з національним законодавством.

Нагадаємо, уже мав місце випадок, коли парламентар ПАРЄ поплатився за поїздку на окуповані території. Французького депутата Тьєррі Маріані, який влітку 2015-го приїжджав у анексований Крим, усунули з посади віце-президента групи Європейської народної партії у Парламентській асамблеї Ради Європи.

comments powered by HyperComments

Последние