У ПАРЄ СХВАЛИЛИ РЕЗОЛЮЦІЮ ПРО ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ ЄВРОПЕЙСЬКИХ ПАРЛАМЕНТАРІЇВ ЗА ВІДВІДУВАННЯ ОКУПОВАНОГО КРИМУ, - ЛОГВИНСЬКИЙ

28.01.2016 10:32

ПАРЄ ухвалили резолюцію про те, що європейські парламентарії, незалежно від свого статусу, будуть нести відповідальність за відвідування Криму і районів АТО в обхід українських законів. Про це написав на своїй сторінці в Facebook член постійної делегації українського парламенту в ПАРЄ Георгій Логвинський.

За його словами, також були схвалені рекомендації про те, які саме санкції можуть застосовуватись до європейських парламентаріїв.

"Була неабияка боротьба між лобістами інтересів Російської Федерації і тими, хто підтримує Україну. Вмовляння, скандали, інтриги, розслідування, загрози – було все. "Ехо Москви" буквально таки із шкіри лізло, щоб захистити парламентаріїв з Франції і Німеччини, які відвідували Крим та райони проведення антитерористичної операції без отримання необхідних дозволів від української влади", - написав Логвинський.

Він також висловив подяку "всім членам Парламентської асамблеї Ради Європи, які підтримали Україну, підтримали нашу делегацію і проголосували "за" нашу поправку, яка говорить про те, що ніякі статуси і посади не можуть виправдовувати дії, які відбуваються в розріз з нормами національного права".

Члени Асамблеї наділяються певним імунітетом, але виключно в разі виконання їх обов'язків, пов'язаних з членством в Асамблеї, наприклад у разі роботи в якості спостерігачів за виборами або в якості доповідачів ПАРЄ і не можуть використовувати міжнародні імунітети в своїх інтересах.

comments powered by HyperComments

Последние