UC BROWSER

26.01.2016 04:27

Саме UC Browser може похвалитися пристойною швидкістю роботи і безвідмовним функціонуванням після установки на андроїд-пристрої. Вже понад чотирьох сотень тисяч інтернет-користувачів обрали цей браузер для задоволення своїх потреб. Він підходить не тільки для смартфонів, але і для планшетів. Якщо порівнювати дану утиліту для інтернет-серфінгу з іншими, то вона характерна цілим рядом незаперечних переваг. Детальніше дивіться "сайт загрузки"

UC Browser характерний відмінною оптимізацією під мобільні пристрої, що забезпечує безперервне максимально швидкісне інтернет-з'єднання. Комфортний інтерфейс разом зі спрощеним доступом основного функціоналу браузера і зовсім виключає нерозуміння з боку користувача. У вас є реальна можливість адаптувати цей браузер під свої потреби і переваги. На вибір вам надано безліч тем оформлення.

У новітній версії програми була реалізована можливість скачування аудіо- і відео-файлів з різних сайтів і соціальних мереж. Режим «Інкогніто» збереже історію вашого пошуку в таємниці від всіх і навіть від вас самих. Навіть кілька відкритих вкладок споживають максимально мінімальна кількість оперативної пам'яті пристрою. Звичайно, можна завантажити програму тут, але краще завантажуйте даний браузер по посиланню нижче і ви не пошкодуєте!

comments powered by HyperComments

Последние