PLAY MARKET

26.01.2016 00:17

Ще десять років тому ніхто й уявити не міг що сьогодні у практично кожної людини буде маленький пристрій з якого він матиме доступ до величезного світу інформації, новин та розваг в будь-якому місці і в будь-який час. Сьогодні ж це стало можливим завдяки смартфонам на ОС Андроїд і додатком Google Play Market. Раніше це додаток називалося Андроїд Маркет але зазнало ряд змін не тільки в плані оформлення але і в плані нововведень. Детальніше дивіться "загрузка Плей маркет"


Новий Плей Маркет тепер поєднує в собі не тільки каталог ігор і додатків, але і музики а також книг. І це не просто якийсь збірник, а цілий світ розваг в якому кожен знайде для себе дещо цікаве. Ви можете подивитися найпопулярніші ігри та програми за всю історію в розділі Бестселери, ті які тільки з'явилися - у розділі новинки. Крім того тут весь контент поділений на категорії ... Загалом все що потрібно для зручного пошуку.

Особливості програми:

- Зручний для користувача інтерфейс
- Дизайн радує око
- Програма займає небагато місця на телефоні
- Постійно оновлюється
- Доступна free версія

Відео-огляд додатки

 

Сам же дизайн нового Play Market'а також зазнав змін особливо в останній версії. Так тепер на сторінці додатка в шапці по всій ширині відображається логотип або ж відео ігри. А також нові іконки і логотип у стилі Метро. Так що вам швидше треба

comments powered by HyperComments

Последние