ПЕРШИЙ КОНТЕЙНЕРНИЙ ПОТЯГ З УКРАЇНИ ДО КИТАЮ БЛАГОПОЛУЧНО ПРОЇХАВ ЧЕРЕЗ АЗЕРБАЙДЖАН

25.01.2016 14:22

Перший тестовий контейнерний потяг, що слідує по Транскаспійському міжнародному транспортному маршруту з України до Китаю, відбув з Бакинського міжнародного морського торгового порту в казахстанський порт Актау напередодні ввечері, передає УНН з посиланням на “Синьхуа”.
Тестовий потяг, що складається з 10 вагонів і 20 контейнерів об’ємом в 40 футів кожен, відбув з поромного терміналу Бакинського порту в Алят на поромі “Азербайджан” напередодні вночі. Орієнтовно в суботу, 30 січня вночі він прибуде в Актау.
Тестовий контейнерний потяг за маршрутом Україна-Грузія-Азербайджан-Казахстан-Китай / через Каспій і Чорне море / відправився 15 січня з Іллічівська і прибув 20 січня в грузинський порт Поті.
Нагадаємо, 14 січня Азербайджан, Казахстан, Грузія і Україна підписали протокол про встановлення конкурентоспроможних пільгових тарифів на вантажоперевезення по Транскаспійському міжнародному транспортному маршруту.
Довідка УНН: Транскаспійський міжнародний транспортний маршрут пролягає через Китай, Казахстан, Азербайджан, Грузію, Туреччину і далі — в Європу. Перший тестовий контейнерний потяг, що слідував по маршруту Шіхецзи/ Китай/Актау, прибув до Бакинського міжнародного морського торгового порту 3 серпня минулого року.

comments powered by HyperComments

Последние