КМДА ВВЕЛА В СТОЛИЦІ МАСКОВИЙ РЕЖИМ

24.01.2016 13:59

Київська міська державна адміністрація (КМДА) ввела в столиці масковий режим з метою запобігання поширення грипу та ГРВІ. Про це заявив радник київського міського голови Михайло Радуцький, повідомляє "РБК-Україна".
"Введений масочний режим в магазинах для співробітників в магазинах, в місцях проведення масових заходів, на ринках, у ресторанах, кафе, на всіх підприємствах громадського харчування. Також введено масковий режим на пасажирському транспорті - це метрополітен, автобуси, тролейбуси, трамваї. Водії, кондуктори будуть проходити додаткове обстеження кожного ранку", - сказав Радуцький.

Наголошується, що всі заклади зобов'язали проводити додаткову дезінфекцію приміщень.

Радуцький повідомив, що фіксується зростання захворюваності на грип та ГРВІ серед населення, а серед школярів відзначається зниження захворюваності на 11%.

Крім того, "Інтерфакс-Україна" з посиланням на начальника департаменту охорони здоров'я КМДА Тетяна Донченко, повідомляє, що станом на 20 січня в лікарні Києва за добу надійшло 98 хворих на ГРВІ та грип. У відділеннях лікарень перебуває 149 хворих на грип та 29 пацієнтів перебуває у відділеннях реанімації, в тому числі 6 пацієнтів на штучній вентиляції легенів.


За її словами, в клініках Києва в достатній кількості є препарат осельтамівіру (Таміфлю). Також найближчим часом очікується надходження препарату Реленца, який буде перерозподілений Моз.

Новини за темою: Квіташвілі про грип на окупованих територіях Донбасу: Ситуація страшна
Раніше сьогодні стало відомо, що Київська міська державна адміністрація прийняла рішення про продовження профілактичного карантину у столичних навчальних закладах до 27 січня.

comments powered by HyperComments

Последние