У БРИТАНСЬКІЙ ДОПОВІДІ У СПРАВІ ПРО ВБИВСТВО ОЛЕКСАНДРА ЛИТВИНЕНКА ЗГАДУЄТЬСЯ ВОЛОДИМИР ПУТІН

23.01.2016 11:53

Залежно від змісту доповіді британський парламент може вимагати введення додаткових санкцій проти Росії.
Доповідь оприлюднена 21 січня.

У ній викладені результати судового розслідування, яке йшло з весни минулого року. Залежно від змісту доповіді британський парламент може вимагати введення додаткових санкцій проти Росії.

За даними газети The Times, в матеріалах про вбивство колишнього співробітника ФСБ Олександра Литвиненка, згадується ім'я президента Росії Володимира Путіна. Про це видання пише, посилаючись на власні джерела, у четвер, 21 січня.

Видання пише, що роль Путіна в матеріалах справи поки неясна, але, припускає газета, згадка президента Росії лише загострить відносини Москви і Лондона.

Прем'єр-міністр Великобританії Девід Кемерон з нею вже ознайомився. Копію також отримала вдова Литвиненка ще вранці 20 січня.

20 січня прес-секретар російського президента Дмитро Пєсков говорив, що британська доповідь про обставини смерті Литвиненка не представляє інтересів в Росії.

«Це розслідування, яке відбувається у Великобританії, не тема, яка цікава для нас і знаходиться на нашому порядку денному», - говорив Пєсков.

Олександр Литвиненко виїхав з Росії до Великобританії в 2000 році, в листопаді 2006 року він помер. Самопочуття колишнього офіцера ФСБ стало погіршуватися після того, як він разом зі своїми колишніми колегами Дмитром Ковтуном і Андрієм Луговим пив чай ​​в лондонському готелі Millenium.

comments powered by HyperComments

Последние