ЯРЕСЬКО АНОНСУВАЛА ДЕОКУПАЦІЮ КРИМУ В 2016 РОЦІ

22.01.2016 17:54

Міністр фінансів Наталя Яресько на Всесвітньому економічному форумі в Давосі однозначно заявила, що Україна не змирилася з анексією Криму. У кулуарах вона поділилася методами, якими планують повертати півострів. Чиновник анонсувала створення нової ініціативи київськими політиками, яка допоможе повернути територію.

«Ми не змирилися з втратою Криму. Це буде вирішальний рік на початку повернення півострова», — зазначила вона.

Глава Мінфіну підкреслила, що Україна націлена на створення форуму або інституції по аналогії з Женевським форматом. У кардинально нових переговорах Україна займе більш активну позицію. У інституцію входитимуть Росія, Україна, Європейський Союз і Сполучені Штати. Політик зазначила, що в 2014 році Росія виключила всі можливості створення міжнародної ініціативи з питання Криму.

Також вчора президент Петро Порошенко указом створив новий підрозділ з деокупаціі та реорганізації півострова. Нова структура повинна брати активнішу участь у розробці стратегічних програм повернення тимчасово окупованій території під загальну юрисдикцію України.

Нагадаємо, що Росія анексувала Крим навесні 2014 року. На даний момент є кілька думок в українському політичному дискурсі з приводу повернення Криму. Президент і деякі чиновники наполягають на невійськовому поверненні півострова. З іншого боку виступають учасники блокади півострова, які не вірять в мирний процес повернення терроріторії.

comments powered by HyperComments

Последние