ПРЕЗИДЕНТ МОЛДОВИ ЗАТВЕРДИВ ПРИЗНАЧЕННЯ ПРЕМ’ЄРА НА ТЛІ МАСОВИХ ПРОТЕСТІВ ОПОЗИЦІЇ

22.01.2016 15:55

Президент Молдови Ніколае Тімофті підписав указ про затвердження члена Демократичної партії Павла Філіпа головою уряду країни

Про це повідомив у ніч на четвер, 21 січня, радник президента Влад Цуркану, пише Sputnik.

Серед позначених пріоритетів нового уряду — європейська інтеграція, поглиблення стратегічного діалогу із США, розвиток стосунків з МВФ і Всесвітнім банком, зміцнення нейтрального статусу країни, а також співпраця з РФ.

Як заявив Цуркану, президент в першу чергу вимагає стабілізації економічної і фінансової ситуації, яка дозволить робити соціальні виплати. У зв’язку з цим має бути відновлений діалог з міжнародними фінансовими організаціями.

Президент звернувся до населення країни із закликом «до спокою і необхідності уникати безладів, які нікому не принесуть користі».

Тим часом лідери опозиційного руху "Гідність і Правда"закликали громадян відновити протест і висловити невдоволення призначенням уряду, пише Point.

Нагадаємо, що в середу, 20 січня, в Кишиневі почалися масові протести опозиції, які переросли у безлади і штурм будівлі парламенту. Опозиція виступила проти затвердження уряду на чолі з Філіпом.

Керівник відділення екстреної медицини кишинівського Науково-практичного центру медицини швидкої допомоги Ігор Куров заявив, що в ході протестних акцій біля парламенту Молдови постраждали 15 осіб.

comments powered by HyperComments

Последние