НАВЧАННЯ SAP

21.01.2016 02:31

Вступний курс. З метою отримання базових знань за системою SAP, необхідних для організації навчального процесу з використанням даної системи, і забезпечення координації взаємодії університетів (ВНЗ) та SAP (АЦК) представникам ВНЗ надається можливість пройти вступний курс «Практика використання ERP систем в управлінні виробництвом ». Детальніше дивіться "sap training "

Підвищення кваліфікації викладачів. Для викладачів можуть бути організовані курси підвищення кваліфікації з видачею диплома державного зразка. Курси можуть базуватися як на стандартних курсах, так і формуватися за бажанням замовника.

Розробка навчальних посібників

Велику увагу центр приділяє діяльності по створенню модульних навчальних курсів і практичних посібників для навчання студентів.
Розробляються курси завжди ув'язуються з поставляються хостинг-центром системами, таким чином, викладачі позбавлені від складнощів, пов'язаних з налаштуванням системи, і можуть зосередитися безпосередньо на розв'язуваних задачах.
У 2009-2012 році центр випустив 6 методичних посібників серії «Практика використання рішень SAP», в яких розглянуті основні процеси логістики, управління матеріальними потоками, збут, контролінг, виробництво, управління проектами і базовий функціонал аналітичного рішення SAP Business Objects. Посібники доступні членам Університетського альянсу SAP за запитом.
Семінари та тренінги

Компанія SAP регулярно проводить навчальні семінари по роботі з системами SAP і їх використання в різних сферах бізнесу.
За підтримки Академічного Центру Компетенції представники університетів СНД, що входять в програму "Університетський Альянс SAP", мають можливість безкоштовної участі у таких заходах.
Також АКЦ SAP займається організацією демонстраційних семінарів і тренінгів за участю провідних фахівців в галузі впровадження та розробки рішень SAP - партнерів компанії SAP.

comments powered by HyperComments

Последние