РЕЧНИК ТАЛІБАНУ ЗАПЕРЕЧУЄ ПРИЧЕТНІСТЬ БОЙОВИКІВ ДО ВИБУХУ В ПАКИСТАНІ

21.01.2016 08:51

Головний речник пакистанського відділення Талібану Мохаммад Курасані заперечує причетність талібів до терористичної атаки на університет у Пакистані
Про це повідомляє Еспресо.TV з посиланням на BBC.

За словами Курасані, напад носив антиісламський характер і вони обов'язково схоплять тих, хто використав їхнє ім'я.

Ця заява суперечить словам командувача пакистанських талібів, який раніше сказав, що група відповідальна за напад на університет в місті Чарсадда.

BBC зазначає, що такі суперечливі твердження не викликають подиву, оскільки являють гарну ілюстрацію того, який калейдоскоп воєнізованих мереж існує на пакистано-афганському кордоні.

Нинішня атака нагадує напад терористів на школу в пакистанській провінції Пешавар, під час якої загинуло 150 людей, здебільшого школярів. Цього разу жертв набагато менше завдяки швидким діям місцевої поліції та тому, що в університету є власна охорона з більш ніж 50 тренованих бійців.

Нагадаємо, за даними поліції Пакистану через напад терористів на університет в місті Чарсадда загинуло 25 людей. Ліквідовано четверо нападників. Один з убитих був ідентифікований як професор хімії, інші - студенти та охоронці.
Зазначимо,  20 січня четверо озброєних осіб увірвалися на територію університету на північному заході Пакистану.
Невідомі відкрили вогонь по студентах та викладачах, які в цей час перебували в аудиторіях та гуртожитку. На території університету сталося два вибухи.
Відповідальність за збройний напад на університет взяло на себе терористичне угруповання талібів "Техрік-і-талібан Пакистан".
Кількість жертв від збройного нападу на університет у Пакистані зросла до 25 людей.

comments powered by HyperComments

Последние