В УКРАЇНІ ЗАФІКСОВАНО 51 ЛЕТАЛЬНИЙ ВИПАДОК ВІД ГРИПУ

20.01.2016 22:45

Станом  на 17 січня поточного року в Україні від грипу померла 51 людина, повідомив Міністр охорони здоров`я України Олександр Квіташвілі, передає Урядовий портал.

У Полтавській області таких випадків не зафіксовано.
Летальні випадки трапилися у  Вінницькій області (7),  Одеській (20), Донецькій (4), Рівненській (3), Кіровоградській (4),  у Житомирській, Харківській, Черкаській, Чернівецькій, Львівській - по одному, у Києві - 5.

Україна по захворюваності на ГРВІ та грип сьогодні знаходиться на рівні усіх європейський країн, тому приводів для паніки немає. Позитивом є те, що за останній тиждень зріс показник звернення хворих до лікарів та госпіталізації. Це означає, що люди почали відповідальніше ставитися до епідситуації, і менше займаються самолікуванням. Нагадуємо, що не варто привентивно скуповувати ліки, аби не створювати паніку», - зазначив Олександр Квіташвілі.

Карантинні заходи наразі введені в 16 регіонах: Вінницька, Дніпропетровська, Донецька, Житомирська, Закарпатська, Київська, Кіровоградська, Одеська, Полтавська, Рівненська, Сумська, Харківська, Херсонська, Чернівецька, Чернігівська області та місто Київ.

comments powered by HyperComments

Последние