ПОЛІЦІЯ ГАЇТІ ЗАСТОСУВАЛА СЛЬОЗОГІННИЙ ГАЗ ПРОТИ ДЕМОНСТРАНТІВ

20.01.2016 15:09

Поліція Гаїті застосувала сльозогінний газ для розгону тисяч демонстрантів — прихильників опозиції, які зібралися в центрі Порт-о-Пренса, столиці держави. Поліція застосувала сльозогінний газ у відповідь на те, що демонстранти палили покришки і кидали каміння, передає УНН з посиланням на ТАСС.
Раніше повідомлялося, що тисячі прихильників гаїтянської опозиції в понеділок вийшли на вулиці столиці країни на знак протесту проти наміру влади провести другий тур президентських виборів, призначений на 24 січня.
Під час демонстрації протестувальники підпалили на деяких вулицях автомобільні покришки. З натовпу лунали гасла проти Тимчасового виборчої ради та уряду республіки, яких опозиція звинувачує в підготовці нових фальсифікацій.
Нагадаємо, акції протесту були оголошені групою восьми опозиційних кандидатів, які вимагають скасування підсумків парламентських виборів 9 серпня і першого туру президентського голосування 25 жовтня 2015 року, які вони вважають нечесними.
Група восьми кандидатів також вимагає відставки чинного уряду і припинення втручання міжнародного співтовариства у внутрішні справи гаїтян. На думку опозиції, це втручання лише загострило політичну кризу в країні.

comments powered by HyperComments