МЕНТАЛЬНА АРИФМЕТИКА

20.01.2016 04:45

 

Вчені вже давно прийшли до того факту, що успішність життя людини в основному залежить від його інтелектуальних можливостей. А їх і розвиває ментальна арифметика, яка ще представлена в центрі Smartum, як математика онлайн. Люди, у яких однаково добре розвинені обидві півкулі головного мозку, легше адаптуються в суспільстві і в професійній сфері. Курс «ментальна арифметика» або математика онлайн спрямований на одночасну роботу обох півкуль мозку. Адже не секрет, що більшість жителів нашої планети мають більше розвинена ліва півкуля. Ментальна арифметика допомагає розвивати якраз, інтуїцію, творчість, аналіз ситуації та принципи прийняття рішень. Одним словом все те, що дуже стати в нагоді в сучасному житті. Детальніше дивіться на нашому сайті  http://smartum.by/blog/franshiza/
Звертаємо вашу увагу, що арифметика не займе багато часу вашої дитини. Математика онлайн є основою щоденних вправ. Дитина буде відвідувати наш центр тільки раз на тиждень. Весь інший час становить математика онлайн. Для роботи вдома, студенти отримують доступ до електронної програмою. Таким образів математика онлайн, тобто ментальна арифметика доступна для них скрізь, де є Інтернет.
Соробан

Ментальна арифметика являє собою розвиток інтелектуальних здібностей за допомогою роботи на японських рахунках соробан. Діти віком від 4 до 16 років під 52 країнах світу вчаться рахувати в умі з їх допомогою. У стародавні часи соробан вважали так званим калькулятором для складних математичних обчислень. Вони були створені кілька століть тому, але й сьогодні соробан зберігає свою популярність і ефективність. За допомогою даного інструменту і донині, провідні країни розвивають інтелект своєї підростаючого покоління. Соробан задіє дрібну моторику обох рук і образне мислення. Варто зауважити, що в такій державі, як Японія, де рівень інтелекту громадян дуже високий, соробан входить в обов'язкову шкільну програму. А китайські діти ще в саду знають вирішення складних математичних задач з тризначних чисел.
Центр освіти

У нашій країні, звичайно, школа усного рахунку не зустрічається на кожному кроці. Саме тому ми пропонуємо вам звернути вашу увагу на можливості, які дає усний рахунок. Це не просто вміння виконувати математичні дії в думці. Усний рахунок дає можливість стимулювати запуск розумової діяльності. Школа усного рахунку (центр освіти) є тренувальною базою для нейронних зв'язків головного мозку вашої дитини. Він не тільки стане швидко мислити, але ще й правильно і швидко приймати багато рішень.
Перші позитивні результати, які дає школа усного рахунку (центр освіти), ви помітите вже через кілька місяців. Дитина стане легше і краще вчитися в школі, з'явиться більше часу на ігри, оскільки домашнє завдання він виконуватиме швидше. Як не дивно, але усний рахунок допомагає дітям легше знаходити спільну мову з однолітками. Це викликано тим, що усний рахунок допомагає хлопцям дивувати своїх друзів і ділитися навичками. Оскільки школа усного рахунку (центр освіти) не займає багато часу і дозволяє ще й підвищити успішність, діти починають допомагати своїм друзям у навчанні. Так школа усного рахунку (центр освіти) стає популярною і в оточенні дитини. Він пишатися своїми успіхами і усний рахунок дає можливість йому вирости гармонійною і комунікабельною особистістю.

comments powered by HyperComments

Последние