У ЄМЕНІ ВНАСЛІДОК АВІАУДАРУ КОАЛІЦІЇ ПІД ПРОВОДОМ САУДІВСЬКОЇ АРАВІЇ ЗАГИНУЛИ 33 ЛЮДИНИ

19.01.2016 21:20

Більшість загиблих - поліцейські. За словами представника міністерства охорони здоров’я, яке, як і інші урядові установи в столиці країни, перебуває під контролем повстанців-хуситів, дев’ятеро людей отримали поранення.

33 людини, здебільшого поліцейські, загинули у понеділок, 18 січня, внаслідок авіаудару коаліції на чолі з Саудівською Аравією по відділку поліції в столиці Ємена - місті Сані. Про це заявив представник міністерства охорони здоров’я країни, якого цитує агенція dpa. Зі слів представника міністерства, яке, як і інші урядові установи в столиці країни, перебуває під контролем повстанців-хуситів, дев’ятеро людей отримали поранення.


Нагадаємо, очолювана Саудівською Аравією коаліція здійснює в Ємені інтенсивні авіаудари по позиціях повстанців-хуситів, які з березня 2015 року контролюють столицю країни. Організація Об'єднаних Націй закликала Ер-Ріяд припинити авіаудари, жертвами яких стає багато цивільних осіб.
Президента країни підтримують п’ять держав Перської затоки - Саудівська Аравія, Катар, Кувейт, Бахрейн та Об'єднані Арабські Емірати. Вони вступили в конфлікт для боротьби проти повстанців шиїтського руху хуситів в Ємені, яких підтримує Іран.

comments powered by HyperComments

Последние