В 2016 РОЦІ 1% НАЙЗАМОЖНІШИХ ЛЮДЕЙ ВПЕРШЕ СТАНЕ БАГАТШИМ ЗА 99% ІНШИХ

19.01.2016 08:16

Загальний статок понад 3,6 мільярда людей, які є найбіднішої половиною людського населення Землі, з 2010 року зменшилася більш ніж на $1 трлн
Про це повідомляється в доповіді некомерційної організації Oxfam, діяльність якої присвячена боротьбі з бідністю, передає Еспресо.TV.

Такою ж сумою, як і найбідніша половина людства, володіють загалом 62 найбагатших людей у світу. Їх загальний статок виріс за той же період на $1,76 трлн.

А ще в 2010 році сумою, порівняно з тією, якою володіла бідніша половина людства, володіли 388 найбагатших людей.

Також в Oxfarm зазначають, що сукупні статки 1% найбільш забезпечених людей світу вперше можуть бути більшими, ніж сукупний статок 99% інших жителів планети до 2016 року.

В даний час 1% найбагатших людей належить 48% світового добробуту, а в наступному році даний показник може вперше перевищити 50%, попереджають експерти.

Як зазначили в Oxfam, зростаюча нерівність стримує боротьбу з глобальною бідністю, причому відбувається це в період, коли більше 1 млрд людей як і раніше живуть на менш ніж $1,25 на день.

Причинами зростаючої різниці в достатку між бідними і багатими організація називає податкові пільги, доступні найбільш заможному прошарку населення, збільшення різниці найбільшою і найменшою оплати праці та скорочення фінансової винагороди робітників.

Oxfam планує закликати учасників форуму в Давосі до прийняття нових заходів щодо вирішення глобальної нерівності, серед яких посилення політики по ухиленню від податків і введення зарплати не нижче прожиткового мінімуму для всіх працівників.

Раніше агентство Bloomberg повідомляло, що найбагатші люди світу втратили $194 млрд в перший тиждень 2016 року, який став найгіршим за майже 120 років біржових торгів.

comments powered by HyperComments

Последние