У ПОЛОНІ В ЛІВІЇ ЗАЛИШАЮТЬСЯ ЧЕТВЕРО УКРАЇНЦІВ, ЩЕ ДВОХ УТРИМУЮТЬ У СИРІЇ, - МЗС

18.01.2016 13:24

Двоє громадян України уже більше двох років перебувають у полоні на території Сирії. Про це повідомив глава департаменту консульської служби МЗС України Євген Ігнатовський, повідомляє "УНН".

За словами Ігнатівського, ці люди не військові.

"Ще два громадянина України містяться на території Сирії. За наявними даними, вони там орієнтовно з грудня 2013 року. Це наші звичайні громадяни, тобто цивільні, а не військові", - повідомив Ігнатовський.

Також він сказав, що на території Лівії в полоні перебувають четверо українців. Сьогодні, нагадаємо, двоє громадян України повертаються на батьківщину.

"В цілому на території Лівії утримувалося шість громадян України. Двоє громадян, які перебували в полоні, сьогодні повертаються в Україну. В рамках судового процесу винесли виправдувальний вирок і звільнили з-під варти. В даний час в Лівії ще продовжують утримуватися четверо громадян України одним з ісламістських збройних угруповань ", - повідомив Ігнатовський.

У МЗС очікують, що звільнені з полону в Лівії українці повинні прибути до Одеси. Стан їх здоров'я оцінюють як задовільний.

Українці були затримані в Тріполі в 2015 році. Це члени екіпажу танкера "Sun Oil I", який був затриманий за підозрою в контрабанді дизельного палива. Генпрокуратура Лівії висувала звинувачення в підготовці до вчинення контрабанди. У МЗС додали також, що приймають всі можливі заходи для звільнення інших полонених українців.

comments powered by HyperComments

Последние